SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hesia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 189111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Wczoraj miało być rege, leżenie nad jeziorem i małe kalorie, a wyszło 22 tysiące kroków, 700 aktywnych kcal i nieliczona dieta (ale raczej z solidnym deficytem). Zjadłam bajgla z pastą jajeczną i pół przepysznego croissanta migdałowego. Faceci to się jednak przydają, można oddać pół łakocia i jeszcze się taki ucieszy I w sumie doceniam bardzo, że Łukasz jest wtajemniczony w liczenie kcal i bilansowania makro, bo totalnie rozumie moje odpały dietetyczne i sobie podrzucamy przepisy na fit słodycze. Nie marudzi na śniadanie w postaci pianki ze skyra i nie wywiera na mnie presji, kiedy nie chcę zjeść kebaba. To się wydaje oczywiste, a wcale nie jest.

Dzisiaj rano 6 km, nogi jednak zmęczone po wczoraj, chociaż myślę, że większym problemem było to, że mało wczoraj piłam i dopiero pod wieczór próbowałam nadrobić. Może miało to jednak konsekwencje. Ale tempo dobre, utrzymuje się ten skok formy z końcówki zeszłego tygodnia.

Spróbowałam zrobić budyń z wheyem i na tłustym mleku wyszedł zaskakująco smaczny, a w sumie dałam pół na pół mleka i wody. To chyba może wyjść fajna opcja zamiast skyra czy twarogu do naleśników z owocami. Chyba jutro wypróbuję :) Jaram się tymi eksperymentami, świetnie się czuję na tej redukcji.

Rano waga 68,3. Jest tak, jak podejrzewałam, będę pewnie zaliczać spadki raz w miesiącu, kiedyś już miałam podobnie. Byle nie stresować się, że przez resztę miesiąca waga stoi.

Jest dobrze :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Wow, ależ piękne tereny biegowe!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Tereny do biegania super. Joga też, chciałabym się kiedyś nauczyć takiego przejścia z kruka i do kruka. I stania też, bo cały czas mam problem żeby nogi unieść do góry i wyprostować.

A te białka jaj kupujesz gotowe? Można to gdzieś stacjonarnie kupić? Gofry wyglądają ciekawie, jak kupię białka to spróbuje zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Zamawiam sobie w sfd, nazywa się Dzikie białko. Cenowo nawet nieźle wychodzi, zważywszy na obecne ceny jajek w sklepach :P Jedyny minus, że butelka ma 970 gramów i trzeba zużyć w ciągu tygodnia. Można niby mrozić, ale jak chciałam ubić po rozmrożeniu, to się nie udało :( Przyznaję, że moje białko stoi zazwyczaj trochę dłużej niż tydzień, ale pewnie nie powinnam tak robić ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
tomaszS
Wow, ależ piękne tereny biegowe!!


To akurat kawałek ścieżki do mojego bloku, ale światło było takie piękne z rana, że musiałam cyknąć fotę w czasie powrotu z biegania. Ale tak, przyfarciło mi się z tym zakupem mieszkania, bo sobie codziennie biegam nad Wartą, jest dużo cienia, z rana bardzo mało ludzi i ogólnie mega przyjemnie się tam trenuje, nawet nie odczuwam za bardzo potrzeby, żeby sobie urozmaicać te krótkie biegi. Ostatnio jak miałam 8 km to zrobiłam z przyjemnością po prostu dwie pętle na Wartostradzie i tyle. Tam biegną aż trzy różne ścieżki na odcinku 2 km i można sobie przebiegać z jednej na drugą, robiąc pętle :) Trochę już przebieram nóżkami, kiedy zacznę robić długie wybiegania po kilkanaście kilometrów, bo wtedy opłaca się biegać na Antoninku, to też są cudne tereny. I jest tam parę mordercznych zbiegów, które muszę kiedyś wykorzystać do treningu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54993
Hesia
Zamawiam sobie w sfd, nazywa się Dzikie białko. Cenowo nawet nieźle wychodzi, zważywszy na obecne ceny jajek w sklepach :P Jedyny minus, że butelka ma 970 gramów i trzeba zużyć w ciągu tygodnia. Można niby mrozić, ale jak chciałam ubić po rozmrożeniu, to się nie udało :( Przyznaję, że moje białko stoi zazwyczaj trochę dłużej niż tydzień, ale pewnie nie powinnam tak robić ;)


Moje też stoi dużo dłużej niż tydzień i w sumie nic się z nim nie dzieje nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
W sklepie sfd widziałam, ale zastanawiałam się czy stacjonarnie też gdzieś można kupić.

Hesia czy możesz te swoje przepisy wrzucić do tematu z przepisami? Łatwiej będzie później znaleźć. Jest dużo fajnych przepisów w dziennikach, ale później się "gubią" i ciężko znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Pewnie, wrzucę :)
Wiesz, w sumie białka jaj mają różne firmy, także takie niezwiązane z branżą fitness. Jak gdzieś zauważę, dam znać.


Zmieniony przez - Hesia w dniu 2023-06-21 11:20:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54993
Stacjonarnie można kupić w sklepach z suplami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11142 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356229
Ja kiedyś kupowałam białko płynne dla cukierników na allegro, jeszcze zanim firmy z suplami zaczęły robić swoje wersje. Też dawało radę.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolina - dziennik ciążowy

Następny temat

Redukcja, spowolniony metabolizm, brak apetytu

WHEY premium