SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hesia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 223
Spamuj, nie przeszkadza mi to :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1493 Napisanych postów 3718 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 63926
Dobra!! odnośnie relacji.

Ja nie wiem jakie Twoje jest pokolenie Hesia
Ja mam 34 lata, z żoną jesteśmy parą od liceum (od 2004 roku ).
Dzieci nie mamy i szczerze mówiąc gdyby nie małżeństwo, wspólny dom i sex, to żyjemy jak para dobrych przyjaciół.
Oczywiście są granice, ale ani ja nigdy w życiu nie ograniczyłem Patryajcji, ani Ona mnie.
Mamy świat wspólny i świat osobisty i nikt nikogo nie ściąga w swoją stronę. Każdy ma pasję, hobby i siebie wspieramy.

Może by mi to nie pasowało gdyby nie 100% zaufania i fakt, że zarówno ja, jak i żona jesteśmy w 100% samowystarczalni, (finansowo, wokół siebie i domu).
Jak brałem ślub, nie wiedziałem że tak będzie, ale teraz nie zamieniłbym tego stanu na inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 223
Weekend zdecydowanie niesportowy, minął pod znakiem upału i winka z lodem. Dieta słabo, wiadomo, ale kalorycznie nie popłynęłam, bo za gorąco i w ciągu dnia jadłam bardzo mało. Dorzucam zdjęcie mojego wypieku, bo dumna jestem: sernik kokosowy na spodzie brownie i z musem mango. Pyszka.

Zmieniony przez - Hesia w dniu 2021-06-20 14:45:57
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolina - dziennik ciążowy

Fruti new