SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239131

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62317 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777881
Jak bedzie dobry trening i dieta to nic sie nie martw bedzie ładnie wszystko rosło

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1539
zmieniłem system ćwiczeń w fbw na 15-10-5 i jak na razie mi siła radykalnie spadła , zrobiłem sobie tydzień regeneracji przed zmianą planu, i dziś jak klate ćwiczyłem bardzo malutkim ciężarem
to ledwo dałem radę... to normalne ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5559
Ja zmieniam tak samo jak ty ale za dwa tygodnie, ten kończe, następny pełen luuz i potem jazda , mam nadzije że będe miał jakieś siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62317 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777881
No trening powinien być dość ciężki jesli dobrze zmierzyłeś maksy dla poszczególnych ćwiczeń

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1539
to chyba musiał być, bo pierwszy raz przy wyciskaniu na klate bolały mnie przedramiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
witam.mam pytanie:wyciskanie francuskie sztangielki jednoracz wlezeniu-jak to sie robi??prosilbym jezeli jest to mozliwe o jakies zdjecie ztego cwiczenia lub jeszcze lepiej filmik jak to sie robi???zgóry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
mam takie pyatnie!!! jesli niedawno zacząłem ćwiczyć na ławeczce w domu i robie tak: podnosze okolo 45kg 10 razy i po minucie przerwy kolejne 10 razy pozniej robie inne cwiczenia i znowu powtarzam cwiczenie na klatke (tak samo 10razy i 10razy) i czy to jest dobry terning?? czy on cos mi wniesie pozytywnego czy lepiej to zmienic? jesli tak to prosze kogos doswiadczonego o pomoc!! z gory dzieki! dodam tylko ze maxymalnie na klate wezme 70-75 kg!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
witam czy taki rozklad bezdie prawidlowy:

PONEIDZIALEK

plecy bic

CZWARTEK

klatka tric

PIATEK

nogi barki


???? moge tak cwiczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
jarek919
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#t5 prosze link ;)

pavulon13
myslę ze wypadałoby poczytac o treningach trochę w dziale ;) posty podwiesozne polecam... Twoja kombinacja nie jest dobra... najpierw ćwiczymy większą partię, potem mniejszą... zreszta zalezy jaki masz plan ...

heheh123
no nie najlepszy pomysł... nie mozesz ćwiczyc tak żeby dać odpocząc chociaz jeden dzien? jeżeli nie to taki zestaw może być w sumie... chociaż nie jest to najlepsze... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
adzik wlasnie nie wiem czy bede dawal rade wieczorem w srode jechac na silke;/ ale bede walczyl i probowal

w ostatecznosci czasem przeloze trening na czwartek

pzdr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium