SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Także uważam że bzdura.
Następny gośćcu, który pewnie uważa że lepiej nie robić MC, bo niszczy kręgosłup, nie robić przysiadów, bo kolana pękną itd.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
No tak, ale ten gosciu to instruktor znanych kulturystow, a jego slowa przytacza trzydziestoczteroletni instruktor kulturystyki z dzialu trening dla zaawansowanych z 3200 sogow, wiec chyba cos w tym jest
Ale z drugiej strony a6w chyba mi nie narobi strasznych szkod...

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Chyba nie zauwazyles podstawowej rzeczy ze tylko wklejil/przpisal cos co bylo juz napisane (jasno zaznaczyl), to nie sa jego przemyslenia. Jakby Michail sam cos takiego napisal z odpowiednia argumentacja to mozna by bylo sie zastanowic.

PUBLIKACJA:"REKREACJA FIZYCZNA"
AUTOR:HENRYK JASIAK


Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-07-12 23:02:28

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Dobra, niech tam bedzie :P Ale w koncu nie przytaczalby tych wypowiedzi, gdyby chociaz po czesci sam tak nie uwazal ;p

Ale niech tam, jeszcze pomecze to a6w. Po sogu, niech strace ;)

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Co do przysiadu - nie należy odrywać pięt od podłogi. Odrywanie źle wpływa na kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Jeżeli robie przysiady ze sztanga na karku na dużym obciażeniu to moge przez to nie urosnąć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie, to już dawno zostało obalone.
Ćwiczenia nie chamują wzrostu

pozdro

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
dziekuwka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
Mam dwa pytania. Jedno odnośnie treningu, drugie związane z suplementami.

Pytanie 1: Kiedyś koleś mi powiedział, że podczas treningu po każdej serii bierzemy więcej kg na sztangę. Czy to prawda??

Pytanie 2: Chodzi mi o gainera. W jakim czasie gainer przynosi efekty?? Mam dietę, ale często to co zjem spalam grając w jakiś sport. Oczywiście wiem, że gainer nie jest "złotym środkiem", ale mi potrzebne są węgle. I czy mogę od razu połączyć białko z gainerem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Jest to prawda ale to zależy od ilosci powtorzeń.Jeżeli ilość powtorzeń sie nie zmiejsza to nie zwiekszamy cieżaru ale gdy ilosc powtorzeń w danym ćwiczeniu sie zmiejsza to w tedy zwiekszamy obciażenie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium