SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
@up, możesz po treningu (3x w tygodniu)



pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
.Kulfon.

w dni nie treningowe

Misław92

partie mozesz tak i mozesz tak polaczyc (jak Ci lepiej) mozesz nawet 3x w tygodniu z tym ze przy treningu plecow pracuje biceps i ma zmeczenie i rozgrzanie przed normalnym treningiem

aeroby zostaw wystarczy kosz

lukasz.sec

jaki to bol ?? palenie ?? okresl dokladniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy to dobry wynik, że siła w klacie skoczyła mi o 5 kilo w 2,5 tygodnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a jestes zadowolony ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8006
ostatnio dowiedzialem sie ze trening obwodowy wypada korzystniej od treningu aerobowego, ale jak to wplątac do treningu standardowego na mase ? Czy jest to mozliwe ?

np Pon trening na mase
Wto ob
Sro trening na mase
Czw res
Pt trening na mase
Sob ob
Nie res

Zmieniony przez - gward w dniu 2009-04-22 21:55:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem zadowolony z wyniku i dzisiaj sprawdziłem i dzisiaj było 7,5 kg więcej niż na początku. tylko nie wiedziałem, czy to wynik przeciętny, czy dobry dla całkiem zielonego, bo zacząłem właśnie te 2,5 tyg temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2625
ja wiem że zadałam do.ść dziwne i mało złożone pytanie .. ale czy jets ktoś kto posiada wystarczającą wiedze by pomuc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
nie palenie to to nie jest, jest to silny ból, łapie momentalnie i stopniowo maleje, aha zakwasów też nie mam,
ale muszę przyznać, że wczoraj po zmniejszeniu ciężąru i ilości powtórzeń, ból się zmniejszył prawie całkowicie, ale przecież nie można stale ćwiczyć "na pół gwizdka", coż zobaczę, czy następnym razem już na pelnym obciążeniu ból znów się pojawi.
czy jeśli będzie to znowu zmniejszać ciężar? czy może coś poradzicie innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
gward

masz na mysli TABATe ??

Volter14

jak jestes zadowolony kazdy wynik jest dobry

lukasz.sec

a jak z rozgrzewka ??

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2009-04-23 07:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4388
Witam!!! Wie może ktoś jak wygląda "klatka wyciskanie 3-bojowe" bo ja nie za bardzo wiem o co chodzi???? z góry dzięki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium