SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Aleks
dejvid1117
Panowie wbiłem lotke,nie zdązyłem nawet zrobić aspiracji a do pompki napłyneło już sporo krwi (koło 1ml) to znaczy,ze byłem bezpośrednio w kablu? Oczywiście igłe wyjąłem do połowy i pod innym kątem wbiłem ponownie


w jakie miejsce wbilales ze Ci 1 ml krwi naplynelo?


To musiala byc tetnica ze bez aspiracje pompke nabilo:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205715
Nie wiem jakie musialoby byc cisnienie zeby naplynelo 1 ml krwi bez odciagniecia tloczka

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16226 Napisanych postów 18140 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196791
A jakby jeszcze się napiął to tloczek wbity w sufit
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Venomit
Mi ost cykl na trenie tak namieszal w kichach ze do tej pory zajadam esomeprazol - po jakims czasie od wejscia na tren ciagla zgaga i zabity zaladek. Jak tylko sie polozylem kwas zaladkowy podchodzil mi do gardla.
Profilaktyka byla wlaczajac probiotyki, siemie, duzo zieleniny, czasem kiszonki czy sok z kapusty kiszonej czy ogorkowa woda.
U mnie kiedys przy gastroskopii wyszlo ze zwieracz przelyku juz nie trzyma jak powinien, ale tak jak mowie problemu nie bylo i refluks sie nie pokazal az rozkrecil sie tren na dodobre.


Mialem to samo po oralach. Zrobilbym gastro jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Marian, testowałem to na sobie - 2 tyg na kanapkach, lajtowym żarciu, kalorie na minusie i tak, żadnych "strat" widocznych nie było, a ile frajdy. Raz - podroby odpoczęły porządnie, smak wrócił, chęć do żarcia też, dwa - treningi nie ucierpiały wcale, trzy - forma wręcz chyba do przodu nawet poszła, cztery - metabolizm fajnie się wkręcił i progres po powrocie do "normalności" był widoczny

Spróbuj, myślę, że warto
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Czym moga bys spowodowane skurcze/spięcia mięsni? Dosyc mocno spina Mi czasami miesien piersiowy, zauwarzylem ze nasila sie to po treningu tej partii. Magnez jest z stalej suplementacji i nie pomaga, moze potas?

Z bomby lecialo test,tren(ok 4mies),ment teraz test, master,antek i meta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
No i gitarka. Dzisiaj wjezdzaja kanapki. dziekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
czarnyczarny
Czym moga bys spowodowane skurcze/spięcia mięsni? Dosyc mocno spina Mi czasami miesien piersiowy, zauwarzylem ze nasila sie to po treningu tej partii. Magnez jest z stalej suplementacji i nie pomaga, moze potas?

Z bomby lecialo test,tren(ok 4mies),ment teraz test, master,antek i meta.


Najprawdopodobniej wlasnie przez te sterydy.

Jak wyglada dieta? Bogata, rozmaita? Warzywa, owoce, ryby? Moze brakuje jakis wit czy mineralow. Niektorzy twierdza ze witaminy z pastylki to gowno nie witaminy.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-06-16 09:54:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja od kad zmieniłem wodę na Muszynianke itp zero skurczy i takich rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Panowie jak wczoraj wyciągnąłem lotke i wystrzelił gejzer z krwi.Krew była chyba z kabla przebitego po drodze tak ? Sok chyba siedział w miesniu juz ? Nie mylę sie ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium