SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130492

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
a badales prolaktyne bo u mnie brak snu bierze sie na wybitej prolce a jak ja zbijam to nie ma problemu ze spaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94466 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669031
prolka u mnie jest w okolicach zera akurat :-0

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
zapomnialem dodac ze pyt bylo do autora pytania bo lodziak to akurat wiem ze Ty sobie poradzisz z takimi rzeczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
rkarpinski
Chętnie dowiem się jakie efekty bo dla mnie ten środek to ciągle mega ekstremum.

Osobiscie mniej obawiam sie DNP niz clenu
Srodek jest spoko, ale to tez nie jest magiczna sztuczka
Dawkowanie robi tu oczywiscie ogromna roznice bo nafutrowac sie 400-600mg to musi byc nieprzyjemnie, ale mozna mniej a dluzej bez takiego rozpyerdolu.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wszystko jest do wytrzymania, rzecz w tym ze mozna przleciec bardziej lajtwo
Druga rzecz ze to zalezy nie tylko od dawki ale glownie od michy, w tym aspekcie wszystki internetowe poradniki zawodza
Chcialbym tez poznac przebieg "leczenia" tych kilku osob o ktorych bylo glosno, nie zdziwilbym sie jakby dostaly glukoze, a to jest gwozdz do trumny w przypadku duzego stezenia dnp

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
erwinoos
Do osób stosujących sdrola z andro - mieliście spore problemy z apetytem podczas stosowania? Co raz więcej widzę takich opinii, a sam planuje wrzucić go na końcówkę masy, gdzie tych kcal jest sporo

Zaden srodek tak nie yebie flakow jak mdrol, wiec jak masz generalnie problem z apetytem na oralach to odpusc

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
z orlai jedynie metkę stosowałem kilkukrotnie i nigdy nie było jakichkolwiek problemów, wiadomo, że ciężko przewidzieć czy w tym przypadku dopadnie mnie jakiś blok apetytu itp bo to już zależy indywidualnie od organizmu i każdy zareaguje inaczej, chciałem po prostu zebrać opinie jak to u Was wyglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Kiedyś wcinali się metkę bo tylko ona i omka była łatwo dostępna . Teraz jest tyle środków ze najlepiej orale omijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
miczelx
rkarpinski
Chętnie dowiem się jakie efekty bo dla mnie ten środek to ciągle mega ekstremum.

Osobiscie mniej obawiam sie DNP niz clenu
Srodek jest spoko, ale to tez nie jest magiczna sztuczka
Dawkowanie robi tu oczywiscie ogromna roznice bo nafutrowac sie 400-600mg to musi byc nieprzyjemnie, ale mozna mniej a dluzej bez takiego rozpyerdolu.


Nic tylko sie zgodzic.
Ogolem srodek kozak, jak sie to umie ugrysc, tak jak mowisz mozna zrobic ten sam efekt na malej dawce bez praktycznie zadnych sajdow, mozna tez przywalic 750 i byc warzywo, przerobilem kazda wersje juz, wiecej niz 250 nie trzeba nikomu, kto ma pojecie jak do tego jesc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium