SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136228

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
krzykacz



...Aleks szykać ten sam zestaw tortur co zawsze ...czy wystarczy jak wrzucimy go w dyby + chłosta...?



W dyby i chlosta jak bedzie remis lub nie rozstrzygnieta a jak przegra to ten zestaw co zawsze + jakis bonusik

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
mesja1905
I my tutaj nie płacimy podatku . Grasz za 100 900 zwrotu . W pl pobierają podatek od wygranej . To wal jak sk***ysyn


Poczekajcie jak PIS bedzie mial przewage w PE to zobaczycie co to podatki
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Aleks
krzykacz



...Aleks szykać ten sam zestaw tortur co zawsze ...czy wystarczy jak wrzucimy go w dyby + chłosta...?



W dyby i chlosta jak bedzie remis lub nie rozstrzygnieta a jak przegra to ten zestaw co zawsze + jakis bonusik



Tyle chciałem usłyszeć
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Haha
Panowie spokój i rozwaga przede wszystkim .
Trena grać nie za siano na rachunki tylko za to co jest luźne .
Jak masz opcje wyjść na miasto i rozj**ac w ta noc 300
To lepiej zostać w domu ogladnac boks i postawić to 300 .
Jak wejdzie to będzie klawo . Jak nie nie będzie pleców , bo i takby się rozeszło .
Ja po prostu mowie co widzę . Plus ta praca doktorska dała do myślenia . Oglądnijcie ostatnia walkę Adamka, gość jest po 40 . Ruszał się jakby miał z 10 mniej . Zrobił straszny progres od walk ze Szpilka np a w jego wieku to już raczej regres powinien być . Życzę mu jak najlepiej i wierze , ze to może wygrać . Każdy z Was jest rozsądny Hahaha mam nadzieje i ma swój rozum .
Śledzę jego przygotowania , mam znajomego na florydzie ze szkoły tez i teresuje się boksem . Adamek ma obóz 15 min od niego i tam ma wieści z 1 ręki . Kurs jest nie adekwatny do szans na jego zwycięstwo .
W USA maja ho jaka dziadka co robi skok na kasę przed emerytur . Co najlepszy czas ma za sobą w junior ciężkiej gdzie był mistrzem . Nie ma na nim żadnej presji , Miller go zlewa . Do ostatniej walki wyniósł około 125 kg, Adamek nie cała 100 . Ja uważam , ze go obskoczy. I wierze , ze wygra .
Kto chce się zabawić polecam . I jeszcze raz dodam ma pod ręka gościa co wie co z czym się je .
Kiedy jak nie teraz . Ja tu nie liczę na chłostę , po walce . Tylko wpisy , Mesja Twoje zdrowie !! Haha

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Jak podajecie bpc w przypadku bolu barku ? W bark pod skore czy wbic w mieso najblizej bolacego miejsca ?

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
I dorzuć tb500 co do walki też chyba coś wrzuce;(

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
Venomit
Jak podajecie bpc w przypadku bolu barku ? W bark pod skore czy wbic w mieso najblizej bolacego miejsca ?


co prawda nie przy problemach z barkiem ale przy łokciach bilem podskornie w okolicach stawu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Venomit
Jak podajecie bpc w przypadku bolu barku ? W bark pod skore czy wbic w mieso najblizej bolacego miejsca ?


Najbliżej stanu zapalnego. Ja polecam pod skórę, ale w mięso w przypadku barku też Będziesz miał blisko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium