SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130630

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
ogólnie co czwartek gram w piłkę i już wcześniej pisalem ze mam ból piszczeli podczas biegania, ktoś powiedzial ze może mam estro wywalone i dlatego. jakos 3 tygodnie temu odczuwałem lekkie swędzenie, taki lekko dyskomfort sutków, ale już przeszło. moge już dzisiaj podać nolve? ile tabs najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Zrób
Estradiol
Prolaktyne
Progesteron to jeśli chodzi o gino
A jeśli chcesz sprawdzić czy się pct udało to test calkowity
Lh i fsh
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Jak wyjdzie że nie masz gino i sobie wkręcasz a poziom e2 jest w normie to tamoxem zbijesz e2 nisko lipidy dostana po dupie a libido padnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
dzieki wielkie, jak tylko dostanę wyniki to tutaj wrzucam. jeszcze jedno, jeśli mam podwyższone estro, na sutkach robi się gino czy uda się to uratować chemia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Jeśli to dopiero początek gino to uda się

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
U mnie jak utrzymuje E2 w ryzach to zawsze wraca do normalnosci i gino sie cofa.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
siema, niedługo wybieram się do lekarza pierwszego kontaktu, chciałem sobie zrobić badania -wiadomo robię je cyklicznie, ale chcę wyrwać jak najwięcej z NFZ, wiem że mogę ubiegać się na badania całego lipogramu, morfologia i mocz -podstawy , może TSH , może przejdą u mnie próby wątrobowe (gastroskopia była grana niedawno). Czy na coś jeszcze mogę prosić ? Wiem że na NFZ każdy kto odprowadza podatek ma przeznaczoną jakąś kwotę na badania -profilaktyczne. Resztę pójdę sobie zrobić prywatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Biały89
siema, niedługo wybieram się do lekarza pierwszego kontaktu, chciałem sobie zrobić badania -wiadomo robię je cyklicznie, ale chcę wyrwać jak najwięcej z NFZ, wiem że mogę ubiegać się na badania całego lipogramu, morfologia i mocz -podstawy , może TSH , może przejdą u mnie próby wątrobowe (gastroskopia była grana niedawno). Czy na coś jeszcze mogę prosić ? Wiem że na NFZ każdy kto odprowadza podatek ma przeznaczoną jakąś kwotę na badania -profilaktyczne. Resztę pójdę sobie zrobić prywatnie



Całkiem sporo może wypisać lek POZ + gastro/kolonoskopia bo tam widzę nie ma ale może skierować.


http://www.badania-medyczne.pl/na-co-moze-skierowac-lekarz-rodzinny-w-ramach-nfz/
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
dzięki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
panowie dodaje zdjecie z badań, łodzianin Ty odpowiadałeś na mój temat

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium