SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
17kamil175
Panowie deca może mocno podnieść hemoglobine i hematokryt czy raczej nie ma większego wpływu na te parametry morfologii ?



Na cyklu większość ma zmienione wartości morf + rozmaz.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wolfidexter
Panowie co sądzicie o łączeniu hcg + tamoxifen ? Miejscowy znawca rozpisał tak odblok koledze..

A co dalej? Jak to ma wygladac?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Flooky
rush33
Pytanie do Krzykacza.Co będzie lepszym rozwiązaniem na zgagę podczas brania orali
typu antek,meta itp... Esomeprazol czy Pantoprazol z góry dzięki


Jeśli mogę się wtrącić, obecnie przy 150mg Antka biorę siemie oraz Pantoprazol i jest spoko dodatkowo jogurt na czczo przed śniadaniem.



U mnie głównie kefir leci, jogurty mi nie leżą zbytnio.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Lordwais
Ja 25mg nie czuje, po 50 ide spac nie dla mnie ten specyfik.



Znam tylko 1 przypadek kiedy osoba (w dodatku kobieta) po stymulantach mogła iść normalnie spać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
lodzianin1
wolfidexter
Panowie co sądzicie o łączeniu hcg + tamoxifen ? Miejscowy znawca rozpisał tak odblok koledze..

A co dalej? Jak to ma wygladac?


kończy hcg i jedzie dalej tamoxifen ,bo twierdzi ze jest mniej szkodliwy niż np. sam clom lub combo z tamoxi, dodam ,że cylk był lajtowy 16tyg propa na redu. oczywiscie badania robione były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
17kamil175
Panowie deca może mocno podnieść hemoglobine i hematokryt czy raczej nie ma większego wpływu na te parametry morfologii ?


Nie wiem jak nandro, ale testo na pewno tak. A zakładam, że solo nandro nie bijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 1465 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114142
skint73
17kamil175
Panowie deca może mocno podnieść hemoglobine i hematokryt czy raczej nie ma większego wpływu na te parametry morfologii ?


Nie wiem jak nandro, ale testo na pewno tak. A zakładam, że solo nandro nie bijesz


Leci test cały czas a morfologia już jest rozjechana a zastanawiam się czy dołożenie nandro to spotęguje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
rush33
Dzięki za odpowiedz.Lniany+ostropest daje cały cykl,obojętnie czy z oral czy bez.
Spróbuję esomeprazol jak Krzyk polecił.



Daj 1caps przed pierwszym i ostatnim posiłkiem. Jeśli mało to dorzuć 1caps w ciągu dnia, ale 2x powinno wystarczyć.

Co innego, jeśli łapie Cię też po posiłku, szczególnie tym o sporej objętości lub po konkretnym produkcie wtedy dorzuć np Gaviscon, albo ten drugi - tutaj poczytaj o tym wszystkim i ogólnie zagaduj w tym temacie odnośnie tych spraw

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
U duzej czesci osob tamoxifen nie daje rady
A cykl nie byl lajtowy bo 4 miesiace na syntetyku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Ile dac heparegenu przy 80mg winaed 100mg trenu a e2d 100mg prop e2d, hepa nie bedzie blokowal wina? Kiedys lecial nac przy duzej dawce winsa i bylo si, tylko brak kasy teraz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium