PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź

wybierasz najtansze produkty i na nich jedziesz, moim zdanie dieta nie wyniesie ciebie wiecje niz obecne wydatki na jedzieni
platki owianse, ser biały, ryz/kasza, jajka, oleje, nabiał, warzywa to nie sa drogie rzeczy i na tym mozesz oprzec diete, jak nie masz kasy na piers to poprostu zastpa ja jajkiem lub serem bialym

tu nie chodzi o to zeby jesc najdrozsze produkty, tylko zeby wiedziec co sie je i ile.
http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!
"Na sucho to nawet trawa nie rosnie"



W poznawaniu siebie odnajduję pełnię szczęścia.

Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0
I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)
moim zdaniem tunczyk sie opłaca, w realu albo w tesco w puszkasz za 1,20 albo 1,29 jest w puszcze 150g tunczyka (~30g białka)
wiesz najdroższe jest właśnie białko i tłuszcze, bo ww są tanie, płatki ryż kasza itd jeżeli chodzi o oliwe z oliwek, to można kupic tanią w biedronce, podobno jest niedobra i gorzka (osobiście nie próbowałem) ale jak ktoś jest zdeterminowany to i to wypije/zje

dobre są jajka, ja jem całe, bo oprócz białka zawierają jeszcze dobre tłuszcze i aminokwasy
mysle, ze za duzo nie czytałeś o diecie, bo takto byś wiedział jakie je sie produkty i wiedzialbyś ile mniej wiecej kosztuja

dobrze by było gdybyś chociaż te 100zl sobie jakoś zarobił, nie wiem z jakiego jesteś miasta, ale np u mnie w hipermarketach mozna zatrudnić sie do serwisów, i rozkładać towar na półkach, 3,5zł/h do ręki, poszedłbys z 5 dni/nocek w miesiącu na 8 godzin i bylo by już extra, miałbyś 140zł, jak rodzice Cie żywią to pewnie posiłki dla Ciebie kosztują coś koło 100zł, jakies paszteciki mielonki to kosztuje tyle samo co piersi jajka itd
pomyślisz sobie, łatwo powiedzieć, ja mam 19 lat, a ledwo napisalem mature i pracowałem sam w takim serwisie, teraz zapieprzam na 3 zmiany, nikt mi nie kaze bo rodzice by mnie wyżywili ale jak chce sie coś osiągnąć to trzeba coś z siebie dać a nie sie poddawać!!
aaa i zauważ, że teraz kurczaki tanieją, bo grypa panuje

DJ 2M!C - Feel This !!! ŁooKurva !!! Ale kosa ja j**ie !!!