SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chudnę dobrze, ale raz na czas...nie wytrzymuje (jedzenie) - co wtedy robicie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Witam. W 8 tygodni schudłem 6-7 kilo. Zawdzięczam to intensywnemu treningowi (siłowy, aerobowy, podsmażanie w saunie trening brzucha )...oraz całkiem innemu, zdrowemu sposobowi żywienia. Jednoczesnie zauwazylem lekki przyrost mięśni, wiec wynik jest tym bardziej zadowalający (wczesniej nic nie trenowalem wiec tłuszcz może spadać, a miesnie od siłowni i tak sie uwidocznią).

Problemem jest całkowity zakał słodyczy, kolorowych napoi i jedzenia na mieście - mc donald i inne ścierwo.
Jak często dajecie sobie coś w rodzaju "nagrody" za utrzymanie diety ? W moich planach miało to byc raz na 2 tygodnie, ale utrzymuje sie max 10 - 12 dni i muszę już zjesc cos niezdrowego - cały posilek ze słodyczy albo mc donald.

Zastanawiam sie czy raz na tydzien też moznaby było zrobic sobie taki lżejszy dzien od diety ? Nawet nie cały dzien...jeden posiłek fast food + pozniej jakis baton z coca colą. Łatwiej byłoby mi w ciągu tygodnia wyrobic sie w 100% założeń mojej diety.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-05-13 18:31:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
to lec z ckd ;D mysle ze mozesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
jeśli nie startujesz w zawodach to raz na jakiś czas dla odpoczęcia psyhiki jak najbardziej , myśle że lepiej by było raz na 2 tyg zrobić dzień luzu nawet cały , niż raz w tygodniu

ja tez raz na jakiś czas robie wypad na browara ( czasem 5
) , czasem fast food ważne żeby nie za często a siłownia to nie wszystko

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3852
Jeśli masz w 100% dietę przez 6 dni to ten 7 może być pewnego rodzaju nagrodą (czyli w ten dzien spożywasz tak zwane śmieci.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Czasem wlasnie musze jakis plyn energetyczny wypic (bo staralem sie przez 2 tygodnie rezygnowac z wszystkiego), do niczego mi to nie potrzebne, jestem kopletnym amatorem, cwicze cokolwiek od 2 miesiecy, zrzucam tłuszcz.

Sprobuje robic luźniejszy dzien raz na tydzien, przy czym nie bedzie to całodniowe obzeranie sie za 5000 kcal...tylko 1 posiłek + jakis batonik (zeby poczuc cos słodkiego).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
masz tu ciekawy link , przeczytaj https://www.sfd.pl/temat315747 

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny.

Następny temat

REDUKCJA+MAŁO CZASU+OBY ZDROWO

WHEY premium