SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239372

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
pompki są mi potrzebne do z maxymalizowania efektu:) ponoć przy regularnym wykonywaniu można zyskać ładnych pare kilo na płaskiej!:D tylko chciałbym wiedzieć kiedy je wykonywać żeby sobie nie zaszkodzić. więc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
mozecie mi powiedziec co to jest za cwiczenie pod nazwa ,,dzien dobry" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w atlasie ćwiczen zapewne znajdziesz je...

sa to takie sklony ze sztanga trzymana na plecach/górnej jej części- prawie na karku/, ale sam poszukaj bo trudno byloby opisac je dokladnie ze wszystkimi detalami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
a no spoko dziekowa. juz znalazlem i tak niezle wytlumaczyles ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
mam 17 lat mam takie pytanie dlaczego na przykład z boku jest u mnie dosyć szerokie a jak stoję przodem to chude(biceps)?? jest na to jakieś ćwiczenie żeby rosło robiło sie szerokie jeśli stoję przodem:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nordius
Masz po prostu małą masę bicka. Kiepsko rozwinietego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
a co mam zrobić żeby rozwinąć?? (masę mam chyba akurat171 cm 70 kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nordius
MIec dobrą dietę i ćwiczyc :) I robić przysiady :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
Jak ja 1,5 roku ćwiczę i podnoszę ciężary,robie pompki jedna ręka,brzuszki itd. prawie wszystko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
mam 17 lat mam takie pytanie dlaczego na przykład z boku jest u mnie dosyć szerokie a jak stoję przodem to chude(biceps)?? jest na to jakieś ćwiczenie żeby rosło robiło sie szerokie jeśli stoję przodem:):)
dobra rada odstaw lustro na 2miesiace i potem zobacz dopiero.Przygladasz sie w roznych pozach i szukasz dziury w calym.
Cwicz cale cialo, trzymaj diete, tyle.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium