SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6135288

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Creme
to lipa Natanku co tak malo wiadomosc wchodzę po calym dniu i nie ma nic do poczytania a lubię czytać sarkastyczne uwagi chlopakow na testosteronie


dzis 750 trampka poszlo mam nadzieje ze uda sie zasnac i jutro uj**ać kolejne 150mg



Zmieniony przez - Creme w dniu 2017-12-19 17:49:02


No to lipa...750 trampka to ja brałem jak mi paznokieć schodził, cieniutko lecisz

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16159 Napisanych postów 18091 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196576
WillBeP
Pocztytalem i nadal nie wiem.pragne nadmienic ze cloma i nolby uzywa sie wlasnie dlatego ze blokuja estro.wkec jakby pojechac wino solo to moze by odblok byl zbedny

Robiłem badania po miesiącu na winie solo. Testosteron poniżej normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Natan33
Creme
to lipa Natanku co tak malo wiadomosc wchodzę po calym dniu i nie ma nic do poczytania a lubię czytać sarkastyczne uwagi chlopakow na testosteronie


dzis 750 trampka poszlo mam nadzieje ze uda sie zasnac i jutro uj**ać kolejne 150mg




Zmieniony przez - Creme w dniu 2017-12-19 17:49:02


No to lipa...750 trampka to ja brałem jak mi paznokieć schodził, cieniutko lecisz



Dobrych już kilka lat do tyłu jak dawałem foto'relacje z tram inj iv to tutaj laczki ludziom wirowały

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
iv myslalem ze tutaj nikt nie zna tego terminu ale może ja już nie bede opowiadał swoich przygod bo krzykacz mnie do monaru zamknie Natan mam horom curke pomusz


Zmieniony przez - Creme w dniu 2017-12-19 19:47:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Są tutaj lepsi i od Ciebie i ode mnie w tych sprawach więc nie kozakuj ...a ilu wycofało się z publika to ciężko mi policzyć na szybko co kiedyś się wyprawiało wspólnie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
no ale czas sie otrzasnac ja juz odpuszczam 28lat na karku to juz nie te czasy gdzie sie walilo amf z klonem i.v po melinach i potem rush w miasto hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Taka mysl.Skoro mam udokomentowane ze po probach alat 300 watroba czysci sie do alat 80 w 3 tyg to powiedzmy ze w miesiac sie wyczysci.wiec jak ktos bedzie bral antka ktory bije ludziom alaty po 600 albo np wiecej niz paczka mety i zrobi miesiac przewy to dalej by nie byl wyczszczony, znaczy mial proby w normie.bo mowi sie tyle przerwy od orali ile cykl trwal. Jesli by sie tego sluchac i dodawac orale cyklicznie jak ja to lubie i przesadzac z iloscia albo dawac duze dawki typu 100ed to po kilku takich cyklach dajmy 5 mozna miec ladnie zniszczona watrobe.Dobrze mysle?Pozatym to gadanie ze ile cykl trwal tyle przewy tez bez sensu bo jak opitole paczke metki w tydzien i zrobie tylko tydzien przery to sie nie wyczysci. DRUGA sprawa : Mocno ryje halotestin watrobe?jakie alaty mozna sie spodziewac ? Tak strasza tym halo ale dawki stosowane sa relatywnie niskie w porownaniu do antka. Jak z hematokrytem?Grzech Walga byl caly czerwony na ryju po halo


Zmieniony przez - WillBeP w dniu 2017-12-19 20:10:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
nie ma takich przeliczników ,jednemu próby podskoczą trochę drugi będzie miał w kosmosie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Co za dyskusje. Ani to o żarciu, ani treningu, ani innych czynnikach

Dajcie już spokój z tym ćpaniem, bo z poważnego i pomocnego tematu robi się spam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Cpaj sport nałogowo ....
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium