SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139559

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
na winie dał bym tylko lecytynę
po winie dopiero hepa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
krzykacz
Lordwais
Jak zolnierz zobaczy caverjecta to sam na bacznosc stanie

Odstawilem trena, odstawilem pantprazol i probiotyk, wyprozniam sie woda i nie mam apetytu. Ieci tylko ocet jablkowy. Ile czasu moze potrwac powrot do normalnosci? Tren lecial 10tyg, probiotyk 30dni, pantprazol 20dni.





Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-11-23 21:59:22



Panta zmień na Esomeprazol i dodaj Zirid. Szybko zaskoczysz.


Jakies wskazowki co do dawkowania czy zgodnie z ulotka?

Udalo mi sie zdobyc Esomeprazol ale pomkilku dniach nie znaczna poprawa. Zirid niedostepny niestety pod zadna postacia.
Dzisiaj pokusilem sie o Pankreoflat:
Pancreatina 6000iu
Amilasa 6000iu
Lipasa 400iu
Simeticona 80mg
Sacaros(domniemam ze to sacharoza) 256mg

Jakis pomysl jak dawkowac? Farmaceuta zalecil 3x2tab ed ale jeden z forumowiczow zaleca 4tab ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22734
Slyszal ktos o cernevit Bextera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja bym dal na poczatek 3x dziennie po 4 tab. Jak bedzie poprawa to codziennie schodzic z dawki o 1 tan z posilku az do 1-2 tab 2x ed. Sklad jakis dziwny jest ogolnie bo powinno byc lipaza, amylaza i proteaza a tej ostatniej nie widze w skladzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
KAZIK12345
Ile dac heparegenu przy 80mg winaed 100mg trenu a e2d 100mg prop e2d, hepa nie bedzie blokowal wina? Kiedys lecial nac przy duzej dawce winsa i bylo si, tylko brak kasy teraz


O sylimarolu kiedyś mówili że osłabia działanie niby. Hepa nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Biorę aktualnie vivomixx bo flora mi padła po mecie.
12 saszetka poszła i poprawa jest znaczna aczkolwiek
to nadal nie to.

Problemem nadal jest słaby apetyt, a nawet wstręt.
Zjem coś i mnie muli, ale już mi brzucha nie wysadza + załatwiam się kilka razy dziennie.

Gorzej jak dorzucę wszelakiego rodzaju mięso. Bywa, że aż mi niedobrze i wpycham na siłę.
Niestety dużo pale + mam trochę stresu i nie wiem czy nie mam niedokwaszonego żołądka
(po teście z sodą który ponoć jest mało miarodajny) w ogóle mi się nie odbija.
Z tej racji chce dodać ocet jabłkowy te 2-3x dziennie przed głównymi posiłkami,

Tylko jak wygląda kwestia brania probiotyku i octu?
Mam to jakoś rozdzielać?
Np. 1 posiłek w postaci 50g płatków owsianych, 30g siemienia i 50g wpc do którego wypijam pół
szklanki mleka z 10g oleju lnianego i vivomixem - tu nie daje octu,
a do pozostałych dwóch już dodać?

Dodam, że ten pierwszy najbardziej mnie muli i przyprawia o mdłości.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Ja pije lyzke octu z pol szklanki wody przed kazdym posilkiem. Chwila i robie sie glodny po tej miksturze. Dorzucilem jakies pastylki opisane kilka postow wyzej i juz pierwszego dnia zjadlem 5x a nie 3 jak przez kilka poprzednich tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No jak to mi nic nie da to też dorzucę

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Krzykacz opisywal Esmoprazol i Zirid na takie dolegliwosci ale u mnie zirid nie dostepny a sam esomeprazol nie dawal rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Wiem, czytałem caly temat. Póki co próbuję się z tym uporać "naturalnymi" metodami...

Tylko to działa w taki sposób (Zirid), że przyśpiesza perslaktyke jelit,
szybciej się człowiek wypróżnia, brzucha tak nie wysadza itp.

Z tym problemów nie mam. Problemem jest dziwny wstręt do jedzenia.
Głód mi towarzyszy, ale apetytu kompletnie brakuje.

Nawet głupi świeżo wyciskany sok albo 1 kostka ptasiego mleczka blokuje mi apetyt





Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-11-30 08:46:09

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium