SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Flooky
bigendriu
Ok, a w jedną pompke z propem i sustą-razem będzie 4ml. Będzie ok?


Ostatnio przywalilem 4ml w udo i chodzić nie mogę. :p


Ja tylko w udo walilem przez moze 3 lta...teraz zmienilem na dupala bo na udzie zrosty duze to na razie odpuszczam

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lodzianin1
kosta83
bigendriu
Ok, a w jedną pompke z propem i sustą-razem będzie 4ml. Będzie ok?


W pośladki powinno być ok. Masuj mięsień przed i po iniekcji, w udo bym tyle nie wbił


Z tym masowaniem to sa rozne opinie


moja opinia jest taka ze to głupota masować po zastrzyku

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Flooky
bigendriu
Ok, a w jedną pompke z propem i sustą-razem będzie 4ml. Będzie ok?


Ostatnio przywalilem 4ml w udo i chodzić nie mogę. :p


No ja jeszcze 4ml nie waliłem, najwięcej to 3ml było... ciekawe czy przy 4ml dupe urwie.

ziki2000
Ja zawsze w ud czy dupala dawalem ponad 5 ml


No to już konkret dawka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Nic nie urwie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114105
snara
lodzianin1
kosta83
bigendriu
Ok, a w jedną pompke z propem i sustą-razem będzie 4ml. Będzie ok?


W pośladki powinno być ok. Masuj mięsień przed i po iniekcji, w udo bym tyle nie wbił


Z tym masowaniem to sa rozne opinie


moja opinia jest taka ze to głupota masować po zastrzyku

Dlaczego głupota ? Ja odkąd pamiętam to zawsze po zastrzyku mówili żeby rozmasować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
No właśnie z masowaniem są różne opinie, ja tego nigdy nie robię bo niby czemu ma się to przysłużyć??
Na pewno nie szybszemu wchłonięciu, jedynie ugniatasz ten olej w mięśniu.
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Flooky
bigendriu
Ok, a w jedną pompke z propem i sustą-razem będzie 4ml. Będzie ok?


Ostatnio przywalilem 4ml w udo i chodzić nie mogę. :p

Mi zdarzyło się przyebac 4,5ml w bark i nawet gulka nie zrobiła się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Natan33
No właśnie z masowaniem są różne opinie, ja tego nigdy nie robię bo niby czemu ma się to przysłużyć??
Na pewno nie szybszemu wchłonięciu, jedynie ugniatasz ten olej w mięśniu.


Ja zauważyłem że jak masuję przed i po to dupsko bardziej boli na drugi dzień. Może i to głupio brzmi, ale naprawdę, nie próbowałem raz ani dwa, tylko kilka razy żeby tego doświadczyć z myślą że może za głęboko szot poszedł, lub wiesz, ruszałem podczas wtłaczania oleju i ponaciągałem ten mięsień, czy przebiłem jakieś naczynie, ale nie, bez masowania bolało 3x mniej niż jak masowałem pół minuty po wtłoczeniu soku. Odpuściłem masowanie bo ostatnio po 1,5ml (450mg) cypka tak bolała dupa że usiąść nie mogłem czy butów zawiązać... to wyobrażam sobie jak teraz będę ładował 1ml susty, 1ml propa, 1ml bolda i 1ml deki w poślad. Kilka miesięcy temu przy ładowaniu tego samego towaru i tej samej serii (susty i propa) lekki ból był, ale spokojnie do wytrzymania, ciekawe jak to będzie z takim kombo 4ml ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
bigendriu
Ok, a w jedną pompke z propem i sustą-razem będzie 4ml. Będzie ok?



Śmiało
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16187 Napisanych postów 18104 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196645
snara
lodzianin1
kosta83
bigendriu
Ok, a w jedną pompke z propem i sustą-razem będzie 4ml. Będzie ok?


W pośladki powinno być ok. Masuj mięsień przed i po iniekcji, w udo bym tyle nie wbił




Z tym masowaniem to sa rozne opinie


moja opinia jest taka ze to głupota masować po zastrzyku


Jak coś jest głupie ale działa, to wcale nie jest głupie.
Przy bolesnym środku jak porządnie rozmasuje mięsień przed strzałem wtedy na drugi dzień mniej boli niż bez masowania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium