SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139355

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
prz1993
dmq92
Nie jest to wskazane. Jeżeli podajesz tada dożylnie solco powinno iść domięśniowo lub odwrotnie.

Wyjaśnisz czemu?


Nie wyjasni bo sam nie wie
dmq92 to netowy filozof działu


Roznicy nie ma


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2017-09-19 12:55:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
SalvatoreLucania
Nie mówie abys tak robil ale ja ulge po wbiciu TAD-a poczułem dopiero nie gdy wbijalem butle na tydzien ale 5 butli na raz co niedziele
W poniedziałek rano wszystko ze mnie lecialo, cały ten syf. Szła potęzna dwójka jak nigdy, smark na kilometr wiec od razu moglem oddychac nosem gdzie normalnie mam problemy i ogólnie samopoczucie jakbym znów mial 20 lat.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-19 10:13:40




Ja to szczypior jestem, zostane przy 2 ampach. Z tym ze walne chyba wlew co 3 dni to moze tez sie lepiej wkoncu poczuje...

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja odczułem pozytywnie jak leciałem przez 3 tygodnie pn/sr/pt wlewy z 3 amp TAD + amp hepa merz.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Też mi się wydaje, że jak ktoś wali 2 ampy na tydzień i liczy na cuda, to coś nie tak. Przez 3 tyg leciałem codziennie amp tada i solco w kabel, i to już robiło robotę. Nawet po samopoczuciu było czuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja na kabel nie mogę się jakoś przełamać
ale na mostku planuję polecieć tylko nie wiem czy ampe dziennie domięśniowo czy dwie co 2 dzień ?
ew dwie co dzień przez jakies min 30-40 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Lodziak bierzesz igłe jak do insulinówki i bijesz w ten na zgięciu ręki. No nie ma szans coś zwalić. Nie wiem czy to prawda co kiedyś się gadało, że w mięsień przyswaja się niby w iluś procentach, ale o sam komfort chodzi. 2 ampy na raz trochę będą bolały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
prz1993
Lodziak bierzesz igłe jak do insulinówki i bijesz w ten na zgięciu ręki. No nie ma szans coś zwalić. Nie wiem czy to prawda co kiedyś się gadało, że w mięsień przyswaja się niby w iluś procentach, ale o sam komfort chodzi. 2 ampy na raz trochę będą bolały.


rozrabiałeś w całości 4 ml?? jak szybko to wpuszczałeś?? mostek dopiero koniec listopada/grudnia ale może coś wbije na próbę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Ja mieszałem z solco, więc dawałem 2ml solco + 2ml tej wody od TADa. Wbijałem wolno ale ze względu na solco (nie można szybko przez wysoką zawartość potasu). Jak biłem samego tada to 4ml i w kilka sekund szło i było git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
prz1993
Ja mieszałem z solco, więc dawałem 2ml solco + 2ml tej wody od TADa. Wbijałem wolno ale ze względu na solco (nie można szybko przez wysoką zawartość potasu). Jak biłem samego tada to 4ml i w kilka sekund szło i było git.


będzie trzeba to przemyśleć i spróbować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium