SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6137877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Progesteron wzrośnie ci jedynie po wbiciu hcg i to dość sporej ilości. Tren jest sam w sobie antagonistą receptoru progesteronowego - nic nie musisz brać. Jeśli jednak chcesz koniecznie już coś zayebać, to oczywista provi. 25 mg a day powinno wystarczyć.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Sporo osób na dece miało sytuację, że estro i prolka trzymane nisko a progesteron wywalało.
Sam do najbliższej masówki na dece szykuję winko żeby mieć pod ręką w małej dawce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21588 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870732
Właśnie dlatego pytam, bo np Hubert pisał że deca + tren i na progesteron nic nie dawał, a leciał chyba większe dawki. A sporo osób straszy że nawet przy trzymaniu prolki i estro może wywalić w górę progesteron, i że lepiej dać DHT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja lecialem 700 trenu i 500 dd bez żadnych inhibitorow i było ok,nie ma zasady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
Panowie, lepiej zbić estro do normy na moście przed wejściem na większe dawki czy zaczać zbijać z zwiększeniem dawek ?

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Pany jestem właśnie po cyklu :) Efekty są super. Mam teraz pytanie jak z dietą na offie aby jak najwięcej zostało. Chce jak najwięcej masy zostawić. Może dać na zero w dnt? A w dn +200kcal dodam że trenuje 4x week i po treningu aeroby 20min. Kolejne pytanie ile odczekać od końca pct do rozpoczęcia cyklu?

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Nikt ci tutaj jednoznacznie nie odpowie, ale przerwy krótsze niż miesiąc to się mostuje, bo namieszasz tylko w hormonach robiąc pct.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Myślałem o dłuższym odpoczynku zacząć tak luty marzec, Chce nabrać paru kg i dopiero redukcję zrobić.

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
A to spokojnie możesz zrobić normalne pct.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
PakerZbreslau a na offie będzie ok jak w dni nietrenigowe dam swoje zero a w treningowe +200/300kcal a by dużo nie poleciało na offie. Wiem że dieta to indywidualnie ale taki zarysik mniej więcej. Chce zrobić w 2015 roku 2 cykle na masę ale dobrą masę tak jak teraz trzymać fajny bf% i potem dopiero w 2016 porządną redu. Bo na razie mało mięsa jak dla mnie na redu.

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium