SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130533

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364408 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669040
Ja teraz master e 200 co 2 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
dam trena jednak, na progesteron poleci 50mg provi apteki a test leci oma. lodzianin no tak ze za duzy wydatek energetyczny a za malo kalori, t3 tutaj nie pomoze a bardziej zaszkodzi bo jak ktos ma jeszcze sporo fatu, leci t3 i ma malo kalori to juz nie ma furtki wyjscia jak zwiekszyc kalorie zeby dalej fat lecial. normalna reakcja organizmu bo takim sposobem jak mowisz to tylko obciac kalorie, dac t3 i czekac az fat zleci do 5%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
miczelx
ziki2000
moje pytanie czy jezeli juz sa zrosty i substancja wolniej sie wchlania ale jest na oleju to jednak nie ma powiklan a ze wzgledu ze tutaj srodek na wodzie to przez to powstaje taki stan zapalny konczący sie ropą :> ?

miczelx
Takie same powiklania czekaja Cie po srodkach na oleju tylko nieco pozniej, tu woda szybciej zrobila swoje
po oleju w sytuacji kiedy juz slabo sie wchalania tez beda ropnie,
Musisz odpuscic te miejsca

Wino na oleju robia firmy ktore nie umieja zrobic wina na wodzie.


ziki2000
Akurat na oleju mialem wieksze gule jak pilka do tenisa i zasze schodzilo samo, tylko ten przypadek wina na wodzie tak sie skonczyl ze czekam na 3 ropniaka bo spuchniete grubo juz ale to juz ostatni


Tak jak napisalem, srodki na oleju sa lzejsze ale nie pozostana obojetne po pewnym czasie i rowniez beda powodowaly ropnie, woda wiadomo szybciej

Co do wina na oleju, mozna zrobic 50mg, ale chemia musi byc mocna, osobiscie nigdy bym czegos takiego nie wbil

Jak ktos jara dzien w dzien i wydaje mu sie, powtarzam WYDAJE mu sie ze jest ok, to mozna tylko plakac nad losem takiego czlowieka

Z tym jaraniem to przesadziles %-:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Ciall ile brac na pierwszy raz? 20mg wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364408 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669040
czarnyczarny
Ciall ile brac na pierwszy raz? 20mg wystarczy?


na drugi też tyle wystarczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
p8288
miczelx
ziki2000
moje pytanie czy jezeli juz sa zrosty i substancja wolniej sie wchlania ale jest na oleju to jednak nie ma powiklan a ze wzgledu ze tutaj srodek na wodzie to przez to powstaje taki stan zapalny konczący sie ropą :> ?

miczelx
Takie same powiklania czekaja Cie po srodkach na oleju tylko nieco pozniej, tu woda szybciej zrobila swoje
po oleju w sytuacji kiedy juz slabo sie wchalania tez beda ropnie,
Musisz odpuscic te miejsca

Wino na oleju robia firmy ktore nie umieja zrobic wina na wodzie.


ziki2000
Akurat na oleju mialem wieksze gule jak pilka do tenisa i zasze schodzilo samo, tylko ten przypadek wina na wodzie tak sie skonczyl ze czekam na 3 ropniaka bo spuchniete grubo juz ale to juz ostatni


Tak jak napisalem, srodki na oleju sa lzejsze ale nie pozostana obojetne po pewnym czasie i rowniez beda powodowaly ropnie, woda wiadomo szybciej

Co do wina na oleju, mozna zrobic 50mg, ale chemia musi byc mocna, osobiscie nigdy bym czegos takiego nie wbil

Jak ktos jara dzien w dzien i wydaje mu sie, powtarzam WYDAJE mu sie ze jest ok, to mozna tylko plakac nad losem takiego czlowieka

Z tym jaraniem to przesadziles %-:)


A ja sie zgadzam. Pale duzo i odmozdza mnie to strasznie. Wystarczy ze nie zapale 1dzien i widze po sobie chocby lepsza elokwencje a po kilku dniach to juz wogole inny czlowiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Najgorsze jak się pali codziennie na okrągło jest to że zamula strasznie i nic się nie chcę potem no i jeszcze gastro się załącza i wtedy niezliczone ilości śmieci mogą wpaść.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
czarnyczarny
Ciall ile brac na pierwszy raz? 20mg wystarczy?


Cialkę Shree daję zawsze 10 mg i jest git bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Z trawka u kazdego jest inaczej , u mnie znajomy skonczyl prawo jarajac prawie codziennie a wiec zalezy od sooby i co najwazniejsze od trawy bo wiekszosc u nas to nasaczane gownem co tylko powoduje to ze mocniej wali ale i mocniej wyniszcza łeb
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24394 Napisanych postów 68080 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537775
Pany z doswiadczenia w jakich labach wynik widelkowy zrobia open na badanko testa?
Mam laba DIAGNOSTYKA, musze pobadac co nieco i z ciekawosci wynik open testa bym chcial

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium