SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3429526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21590 Napisanych postów 30812 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870756
I tak wyglądam już jak g****, to może przedstawię jak dokładnie to wygląda, razem z brzuchem. Jak widać napiac już jako tako mogę, krata się pokazuje. Ale objętość brzucha nie maleje, i szczerze już się nie łudzę że zmaleje. I pewnie już do końca będę wyglądał, jak z mega palumboizmem. Mięśnie będą działać, ale samo to się przecież nie wciągnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
Ale raczej jest lepiej niż jak się złapaliśmy wtedy na treningu?
Tutaj tak to wygląda przynajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21590 Napisanych postów 30812 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870756
No jest lepiej, ale tylko z tego względu, że mogę napiac mięśnie jako tako. Wtedy był wielki i bez zarysow chociażby, teraz jest wielki z lekka krata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jakiś czas temu pokazywałeś to było o wiele gorzej. Ale to co się dokładnie stało z tymi mięśniami? Tak się rozszerzyły itp. czy o co chodzi - mięśnie głebokie źle działają czy co? Brzucha nawet nie możesz wciągnąć?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
Poprzeczny "nie działa" przez ten ucisk, to głównie, a jak pamiętam chyba było jeszcze rozejście kresy, więc tym bardziej kopuła bez możliwości napięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A to rozejście kresy nie ma miejsca np. u kobiet w ciąży? U nich po porodzie podobnie to wygląda i dopiero po dłuższym czasie dochodzą do siebie - w sensie też mają taki 'wywalony' brzuch (poprawcie mnie - głośno myślę )


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2019-08-13 11:20:47

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
Po ciąży wywalony brzuch u kobiet to głównie powiększona macica, "rozepchane" flaki w całej jamie brzusznej od trzymania bobasa, fat, zwiększona lordoza też ma wpływ na wygląd. Rozejście kresy po ciąży nie jest u wszystkich tylko wtedy też to musi być zszywane, bo same nie wrócą do kondycji i wyglądu sprzed ciąży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21590 Napisanych postów 30812 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870756
Nie, kresa nie ma nic do tego. Było takie podejrzenie, bo między kostki można wsadzić 2 palce, tyle że ja zawsze miałem taki odstęp. Po prostu mięśnie przestały wszystko trzymać i się rozesralo. Sam wiesz jak wygląda Twój brzuch, jak go całkiem zluzujesz To tak to działa właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No na chłopski rozum pomyślałem o tym, że jak zluzuje brzuch to sam wyglądam jak w ciąży (gorzej niż Ty - taki bebzon ) Tylko u Ciebie główny problem teraz to ten "nie działający" poprzeczny? Powiedzmy, że odzyskałbyś pełną kontrolę nad mięśniami brzucha to to i i tak nic nie da przez to, że to się tak rozlazło?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21590 Napisanych postów 30812 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870756
Zobacz, jak Ty zluzujesz brzuch, to Ci po prostu do przodu wyleci. Mi całą talia zrobiła się mega szeroka, na boki też go rozwaliło. Skośnych też nie widać, a powinny działać normalnie.
Tak to od przodu wygląda.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium