SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 286 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1927
Tez mam w lewym o centymetr mniej niz w prawym, a moj kolega z ktorym cwicze ma o prawie 2 centymetry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 383
mam pytanie po jakim okresie treningu mozna zaczac jesc odzywki??
w moim przypadku na sile i mase pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 286 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1927
Ja po 3- miesiecznym stazu zjadlem 2,5kg bialka Raczej mozesz juz brac ale poczekaj jeszcze na opinie innych forumowiczow.
Jestem pewny tylko co do kratyny, ze musisz miec 6-miesieczny staż.

Zmieniony przez - Nolin w dniu 2008-09-14 17:34:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 383
nie no spokojnie ja dopiero cwicze od 2 tyg wiec sam wiem ze jeszcze na odzywki za pozno ;] ale pytam z ciekawosci i dzikei za odp ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Brać odżywki - pytanie "po co?"

Rośniesz? To jest dobrze. I nic nie potrzeba. Jeżeli brak przyrostów - to trzeba pogrzebać w diecie. I pewnie zaopatrzyć się w białko.

Dopracujesz diete i trening - będą postępy.

Ale się kiedyś pojawi zastój - wtedy czas na pierwszy cykl z krety.

Jak widać nie da się udzielić łatwej opowiedzi "kiedy zacząć".

Chodzi o to, żeby przełamywać jkaś barierę. A nie brać, bo wszyscy biorą. Nie zaszkodzi to, ale i będzie zbędnym wydatkiem.

Spotkasz się z różnymi opiniami. Bo, sprawa jest prosta, firmy produkujące odżywki, żyją z takim początkujących jak Ty. I prowadzą taką kampanię, żeby jak najwięcej sprzedać.

Tak więc - białko tak. Reszta - może poczekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
Witam, od tygodnia wale same aeroby tj. sama bieznia i brzuszki. Przeczytałem też również,że takie areoby niszczą mieśnie, a jak tak niestety nie chcę. Cel jaki przex sobą postawiłem to najpierw schudnać a potem ćwiczyć. Jest dlatgo, że moje wyniki nie są imponujące waże 95 kg mam 15 lat i 180cm wzrostu, więc takie rzeczy nie są dopuszczlne przy prawie 25kg nadwagi. Dlatego zączłem ćwiczyć od maja. Cwiczyłem normalnie podnosząć ciężary na profesjonalnym sprzęcie. W Wakacje zrobiłem przewę do września. Teraz ćwiczę tylko na biezni i z tym mam problem. Przeczytałem te artykuły wszystkie HITT itp. i sam nie wiem są bedzię dla mnie dobre. Ćwiczenia interwałowe są chyba dobre ćwiczenia, ale też pisze, że można tez schudnąć ćwicząc normalnie. Diete stosuję dopiero od dziś. Przez cały tydzien biegałem bez diety po 25min na średnio 10km/h. Proszę o skuteczną poradę co robić mam ! Chcę w miarę szybko schudnąć ale po przeczytaniu tych wszystkich rzeczy poprostu się zagubiłem. Proszę o wypowiedzi kogoś kto ćwiczył w celu rzeźby. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
tutaj moje dane:
Wiek: 16
Waga: 72
Wzrost: 189
Cel do osiągnięcia: Rzeżba, Masa
Staż: 1 miech na hantlach 4 kg w domu od święta
Aktywność fizyczna: Kilka razy w tygodniu Koszykówka

No i moje PYTANIE:
Wiem, że pewnie powiecie że idiota jestem, że nie mogę znaleźć... ale taka prawda.. bo wiem, że dla każdego trening powinien być ułożony osobiście więc mam do was zapytanie, załatwiłem sobie teraz siłownię w naszym szkolnym LO, mam monohydrant kreatyny 920 mg/caps z olimpa... I proszę o rozpiskę, lub chociaż linka do podobnego przypadka :)

świeżak jestem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
sakamuzu
Załóż swój temat w dziale, ułóz jakieś FBW i daj nam do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 333
siema, mozna zasapic rozpietki głebokimi pompkami na poreczach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
Po co Ci kreatyna, jak dopiero zaczynasz cwiczyc? No po co?

Ja mam pytanie odnosnie MC i przysiadow.
Moglby ktos sciagnac filmiki nizej (7mb i 3 mb) i sprawdzic, czy dobrze je wykonuję?

Dodam, że jestem moj program treningowy to FBW 15-10-5 /progresja cotreningowa.

http://www.uploader.pl/?d=9BF848511

http://www.uploader.pl/?d=A42615941

Dziękuję, pozdrawiam :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium