SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777867
w plecy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
tak, ale chodziło by mi o nieco bardziej precyzyjne odpowiedzi - czy obłe, czy najszerszych góra, środek, wejdzie w grubość czy w szerokość itp. ale dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777867
bardziej środek pleców i najszersze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
witam
czy w okresie między kreatynowym stosowanie samego ZMA wystarczy by nie spadła pompa (dieta jest), i czy ten suplement był by na miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Czy mogę używać pas spalający tłuszcz na brzuch ?Rośnie mi coraz większy brzuch i gromadzi się tłuszcz. Brzuszki co 2 dzień robię.Może on nie da żadnych efektów ale można spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777867
ryba 6

pompa po kreatynie to często woda o którą zwiększają się komórki mięśniowe ale zma w niczym nie pomoże , dieta trening i zminimalizujesz spadki

Yoro

raczej nie da nic jak brzuch rośnie to kaloryczność diety za wysoka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7728
Witam,mam dwa pytania:
1. Czy można ułożyć split partia 2x na tydzień zakładając,że np.plecy będę robił w jeden dzień szerokość,drugi grubość,to samo z klatką,barkami itd.Jeżeli tak,to jak mógłby wyglądać mniej więcej rozkład w tygodniu ćwicząc 4x tydzień?Nie chce zakładać specjalnie nowego tematu,na to przyjdzie jeszcze czas.
2.Po półtora roku ćwiczeń bez jakichkolwiek odżywek mam w planach zacząć przyjmować kreatynę(mono) i tu moje pytanie,czy po dwóch miesiącach muszę zrobić dwa miesiące przerwy od jakichkolwiek odżywek,czy np.mógłbym zacząć cykl na innej postaci kreatyny,np jabłczanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777867
1. Oczywiście że możesz tak podzielić jednak nie jest to potrzebne na początku swojej przygody z siłownią , ale podział taki jest bardzo dobry

2. tak ogólna zasada przyjmowania kreatyny jest taka że robisz tyle przerwy po cyklu ile on sam trwał

kreatyne stosuj cyklicznie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7728
No moja przygoda z siłownią trwa półtora roku i próbowałem już 2x FBW i pare splitów na 3 i 4 dni.Najbardziej jestem zadowolony ze splitów,dlatego chciałem teraz coś nowego spróbować.Jak mógłby wyglądać taki rozkład?Np.
Poniedziałek klatka szerokość,barki szerokość,triceps
Wtorek Nogi,plecy szerokość,biceps(głowa długa?)
Czwartek Klatka grubość,barki całe z naciskiem na tył(?),triceps
Piątek Nogi,plecy grubość,biceps(głowa krótka?)
Może tak być??

Zmieniony przez - Komik. w dniu 2009-11-10 23:08:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777867
to ja może powiem Ci tak

kiedyś Puma proponował dobry podział

np
poniedziałek
klata grubość /plecy grubość

środa klata szerokość / plecy szerokość

pt nogi
so barki + ramiona

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium