SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6142722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Beeranus
Mnie się zdarzyło kilkakrotnie. Tylko nie wiem czy to dlatego że byłem wbity w żyłę czy po prostu została ona przebita po drodze.

Z zyly przebitej po drodze nie zaciagnals byl krwi, wiec pierwsza opcja.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
// usunac post


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2017-05-23 19:54:02

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
86.raf
O kuwa aż tak !!! Do szczepień to też się tyczy bo nie przypominam sobie żeby pielęgniarka kiedykolwiek odciagala przed wtloczeniem a byłem niedawno z synem miał w udo szczepienie i jestem pewien że odrazu wtloczyla

Wychodzi na to że 15 lat na farcie lecę ładny hui


Szczepienia ida podskornie,
Baza olejowa, a wodna tutaj robi spora roznice.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41437
miczelx
Z zyly przebitej po drodze nie zaciagnals byl krwi, wiec pierwsza opcja.


To wychodzi na to, że na pośladku na głębokości 32 mm przechodzi jakaś żyła, którą czasem uda mi się ustrzelić. Widocznie mam pecha. Raz zdarzyło mi się, że nasadka igły podeszła już krwią w czasie wbijania się głębiej jak jeszcze nie zdążyłem wykonać aspiracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To się zdarza ale jak naciagniesz konkretnie to znaczy że w żyle siedzisz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41437
Sądziłem, że wystarczy nawet odrobina czy jedna bąbelka. Skoro nie to być może wcale nie musiałem być wtedy wbity w żyłę. Do tej pory myślałem, że mam sporego pecha. Niektórzy głosili, że trafić w żyłę na dupie to jak wygrać w totka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Ja to poniżej 5 ml w jednym strzale nie wbijam bo uważam że to marnowanie czasu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Osobiście wole mniejsze a częstsze iniekcje , ale kazdy lubi co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 274 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12921
2 dni temu poszedł szot w tyłek.. oczywiście ból dupska a do tego dziś czerwone i podpuchnięte ok 10 x 10cm. Wczoraj w nogę , krwi przy zaciąganiu nie było ale trafiłem chyba w naczynko bo po wtłoczeniu cypio dostałem ogromnegoo ataku kaszlu, myślałem że już umieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
To nie wypuszczaj kropli na igłę przy wypuszczaniu powietrza z pompki. Ona powoduje kaszel po przejściu przez jakies naczynko

Forever Young

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium