SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6135660

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Tak , t3 pogarsza wrazliwosc ale nie zawracałbym sobie tym dupy kompletnie

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114080
Panowie co myślicie o tych wynikach, konkretnie hemoglobina i hematokryt ? Jeszcze te limfocyty są podwyższone ale to o 0.1 to chyba nie powód do obaw ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Nie ma tragedii jeszcze, możesz lecieć dalej

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114080
Tak patrze teraz na stare wyniki i normy limfocytów to 2017.11.15 max norma limfocytow jest do 4.5 a tu juz obnizyli norme do 3.0 i to samo jest z kilkoma innymi parametrami a lab ten sam, nie no są prze ch*je, jak tak dalej pójdzie to za 5 lat wszyscy będą chorzy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
17kamil175
Tak patrze teraz na stare wyniki i normy limfocytów to 2017.11.15 max norma limfocytow jest do 4.5 a tu juz obnizyli norme do 3.0 i to samo jest z kilkoma innymi parametrami a lab ten sam, nie no są prze ch*je, jak tak dalej pójdzie to za 5 lat wszyscy będą chorzy xD


Wyniki badań to dziedzina ścisła, więc każdy szczegół ma znaczenie. Normy morfologii zmieniają się wraz z wiekiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170925
17kamil175
Tak patrze teraz na stare wyniki i normy limfocytów to 2017.11.15 max norma limfocytow jest do 4.5 a tu juz obnizyli norme do 3.0 i to samo jest z kilkoma innymi parametrami a lab ten sam, nie no są prze ch*je, jak tak dalej pójdzie to za 5 lat wszyscy będą chorzy xD



Mokry sen koncernów farmaceutycznych, żeby wszyscy na coś chorowali i lekami się objadali,
no i do tego to dąży niestety

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Słuchajcie , mam taką rozkminę. Z miesiąc temu tutaj pisałem że mnie złapał skurcz przy ciężkich siadach i tydzień do siebie dochodziła moja noga. Waliłem magnez itd. Ale jedna osoba w rozmowie o tym spytała się czy walę igłą po udach. I powiedziała że zna takie przypadki. Że przez bicie w mięsień były właśnie takie komplikacje przy treningu. I mnie olśniło. Bo akurat to była ta noga która mnie zaczęła dziwnie boleć przy wbijaniu igły. Ktoś ma podobne doświadczenia ? Czy to tylko zbieg okoliczności ? Myślicie że mogły się zrobić jakieś złogi i przez to ten skurcz ?

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Siewca Wiatru
Słuchajcie , mam taką rozkminę. Z miesiąc temu tutaj pisałem że mnie złapał skurcz przy ciężkich siadach i tydzień do siebie dochodziła moja noga. Waliłem magnez itd. Ale jedna osoba w rozmowie o tym spytała się czy walę igłą po udach. I powiedziała że zna takie przypadki. Że przez bicie w mięsień były właśnie takie komplikacje przy treningu. I mnie olśniło. Bo akurat to była ta noga która mnie zaczęła dziwnie boleć przy wbijaniu igły. Ktoś ma podobne doświadczenia ? Czy to tylko zbieg okoliczności ? Myślicie że mogły się zrobić jakieś złogi i przez to ten skurcz ?


raczej wątpliwa sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170925
Bije po udach już co najmniej rok, póki co wszystko ok,
zbieg okoliczności

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35089 Napisanych postów 89961 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941168
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium