SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@@ DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA !!! @@@@@@

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to samo. Ćwiczyć równomiernie,a dysproporcje znikną. Jak ćwiczycie 2-3 miesiące to wszystko macie nie równe, pojmijcie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1290
spoko poczatkuajcy jestesmy nie denerwuj sie tez kiedyz zaczynałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
chyba jestem ostatnią osobą, która by się mogła zdenerwować poważnie na początkującego. Po prostu czasem macie za dużo rozmyślań o rzeczach naturalnych, które znikają lub pojawiają się z czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5365
Witam, chciałem spytać czym różni się wyciskanie na ławce skośnej od wyciskania na ławce płaskiej? Które ćwiczenie jest "lepsze" na rozwinięcie klatki.

-Moje pytanie pojawiło się ponieważ w trenngu push/pull/leg, który jest na forum jest wyciskanie na ławce skośnej (ja zawsze myślałem że ławka płaska lepsza).

Z góry dziękuję za odpowiedź ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ABSII
Witam, chciałem spytać czym różni się wyciskanie na ławce skośnej od wyciskania na ławce płaskiej? Które ćwiczenie jest "lepsze" na rozwinięcie klatki.

-Moje pytanie pojawiło się ponieważ w trenngu push/pull/leg, który jest na forum jest wyciskanie na ławce skośnej (ja zawsze myślałem że ławka płaska lepsza).

Z góry dziękuję za odpowiedź ;).


Już z samej nazwy jest sugestia o innym kącie dla ćwiczenia:) a jak inny kąt to też inna praca mięśni. Ławka skośna dodatnia o wiele mocniej rozbudowuje mięśnie podobojczykowe, co za tym idzie klatka nabiera masy. Z punktu optycznego : klatka wychodzi spod brody (wyraźnie odstająca, kiedy stanie się profilem) a nie rozlewa się na boki i jest płaska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1290
ah dobrze ze o to ktos zapytał , wiec lepie na mase wyciskac na skosie ? I tylko hantle czy moze równez robic rozpietki na skos , wyciskanie sztanga na skosie itd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 708
Mam pytanie czy można równocześnie zażywać kreatyny i spalacza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 201 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 915
Antos098, ok nie będę się wypowiadał. Odpowiadałem tylko na pytania bardzo proste, na które znałem odpowiedź. Na inne trudniejsze pytania nie odpowiadałbym. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2298
Antos098

Prostowników grzbietu nie da się rozdzielić, zawsze pracują razem, nawet przy martwych ciągach wykonując je jednorącz - różnica będzie tylko w zaangażowaniu najszerszych grzbietu, ale prostowniki zawsze razem.

No to trudno, w takim razie skazany jestem na nierówny rozwój tych mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
co myslicie o mleku w proszku warto kupic do uzupełnienia ? jestem dosc szczupły wiec tłuszczu moge jeśc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Jesteś KOZAK ! ?

WHEY premium