SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@@ DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA !!! @@@@@@

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Pytacz_123
Prosilbym kogos obeznanego w biegach,aby podał ile powinien przebiec w 10 minut dosc niezły biegacz(w sensie wyznacznik dobrej kondycji) Prosze o wynik w metrach, nie podawac wyniku dla grup typu BOR,czy GROM,czy specjalnych jednostek


musisz poszukać na stronach internetowych jednostek specjalnych, bo oni na pewno mają podane wymagania sprawnościowe jakie stawia się kandydatom

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Antos098
w 10min? no z parę okrążeń by wypadało dookoła bloku
hehe,no musze poszukac jeszcze,bo kiedys ktos mowil ze w 12 minut(z racji ze biegam po obwodzie boiska do pilki noznej) metry przeliczylem na obwody i wyszlo 10,5 okrązenia to bylo dla jakiejs brygady antyterrorystycznej :D narazie az takim przech**em nie jestem,dzis biegalem 10 minut ale bardziej dla wprowadzenia się po okresie masy,niewiem moze z 6 kolek zrobilem.
Ok pany,mam wklejam jakby ktos chcial skorzystać:

TEST COOPERA ! MIERNIK TWOJEJ WYTRZYMALOSCI :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Test_Coopera

Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2013-02-26 19:13:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Pytacz_123
Antos098
w 10min? no z parę okrążeń by wypadało dookoła bloku
hehe,no musze poszukac jeszcze,bo kiedys ktos mowil ze w 12 minut(z racji ze biegam po obwodzie boiska do pilki noznej) metry przeliczylem na obwody i wyszlo 10,5 okrązenia to bylo dla jakiejs brygady antyterrorystycznej :D narazie az takim przech**em nie jestem,dzis biegalem 10 minut ale bardziej dla wprowadzenia się po okresie masy,niewiem moze z 6 kolek zrobilem.
Ok pany,mam wklejam jakby ktos chcial skorzystać:

TEST COOPERA ! MIERNIK TWOJEJ WYTRZYMALOSCI :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Test_Coopera

Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2013-02-26 19:13:47


tam trzeba być dobrym zawodnikiem bo mają wielu chętnych do takich jednostek więc dostają się tylko najlepsi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6643
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 123 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2448
dzień treningowy klata+triceps
klatka:
wyciskanie sztangi na ławce poziomej 10-8, 4s - progress
wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 10-8, 4s - progress
rozpiętki na ławce skośnej 12, 3s

triceps:
pompki na poręczach 10-8, 3s - progress
francuskie wyciskanie sztangielki w siadzie 12, 3s

jak oceniacie dobór ćwiczeń, nie gryzą się ze sobą, zagra mi to (masa)?

Zmieniony przez - Masakrator w dniu 2013-02-26 21:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
1) Lewy najszerszy jest jakby wyżej zaczepiony, mam lekką wadę postawy, ale mój lewy najszerszy jest jakby krótszy da się to jakoś rozciągnąć, czy może robić unilateralne ćwiczenia??
2)Brak węgli na śniadanie, czy może być to problemem?? Rano nie mam apetytu, próbowałem wszystkiego, ryżu, makaronu,kartofli,kaszy,chleb,bułki kompletnie nic nie wchodzi, czy rano koniecznie trzeba dostarczyć węgli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Masakrator
dzień treningowy klata+triceps
klatka:
wyciskanie sztangi na ławce poziomej 10-8, 4s - progress
wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 10-8, 4s - progress
rozpiętki na ławce skośnej 12, 3s

triceps:
pompki na poręczach 10-8, 3s - progress
francuskie wyciskanie sztangielki w siadzie 12, 3s

jak oceniacie dobór ćwiczeń, nie gryzą się ze sobą, zagra mi to (masa)?

Zmieniony przez - Masakrator w dniu 2013-02-26 21:10:13


może być, podstawowy zestaw

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
rolkoks
1) Lewy najszerszy jest jakby wyżej zaczepiony, mam lekką wadę postawy, ale mój lewy najszerszy jest jakby krótszy da się to jakoś rozciągnąć, czy może robić unilateralne ćwiczenia??
2)Brak węgli na śniadanie, czy może być to problemem?? Rano nie mam apetytu, próbowałem wszystkiego, ryżu, makaronu,kartofli,kaszy,chleb,bułki kompletnie nic nie wchodzi, czy rano koniecznie trzeba dostarczyć węgli??


1. Trzeba uderzyć do lekarza wada postawy nasuwa się od razu, skoro pojawia się asymetria mięśni to jest to jedna z możliwości, albo pozycja techniczna zła przy ćwiczeniach. Nie wykonuj żadnych ćwiczeń unilateralnych

2. Spróbuj przyjmować w formie płynnej np miksować płatki owsiane. Czy węgle koniecznie muszą być to zależy od fazy treningowej jakiej jesteś,ale do śniadania węgle dawałbym zawsze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Jesteś KOZAK ! ?

WHEY premium