SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@@ DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA !!! @@@@@@

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
aby na pewno pracujesz grzbietem czy po prostu podnosisz ciężar? bo to różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2203
wiesz czuje po cwiczeniu ze najszerszy sam sie napina, czuc go. Nie rozumiem roznicy. Opieram reke na lawce a druga podnosze ciezar zachowujac stala pozycje. Musza pracowac najszersze bo inaczej bym nie podniosl chyba, no bo czym niby?
Pytam bo mam problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
czyli nie pracujesz grzbietem, tylko podnosisz ciężar.
Masz wyraźnie ciężar ciągnąć łopatką a nie po prostu go wynosić w górę za pomocą ramienia, oczywiście będzie się to wiązało początkowo z redukcją ciężaru, ale to zaprocentuje w przyszłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2203
gdybym nagral filmik, bylbys w stanie ocenic czy pracuje ramieniem czy grzbietem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
wlasnie antos jak jestesmy juz przy tej waznej kwestii.Jak to zrobic zeby przy wioslowaniu jednoracz sztangielka w podporze o laweczke poczuc l;epiej miesnie grzbietu bo zdaje sie ze ja tez unosze i opuszczam poprostu sztangielke bez filozofii..mam wiedc problem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
od tego jest ten temat, nagrywajcie i wrzucajcie, skorygujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
kravenski
rion10
kravenski


dobry szejka ale jako przetreningówka ciężko, na śniadanko jest ekstra ale ja wole oliwę z oliwek zamiast wiórków


Dzisiaj rano wlasnie pilem szejka z oliwa i tak nia bylo czuc, ze myslalem ze zwroce Wyprobuje jutro jak z wiorkami :)

@ronie220, na szczescie nie mam takich problemow :)


u mnie sie sprawdza idealnie 150g owsianych, 40g białka smakowego , 20-30g oliwy i wchodzi idealnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Czym może być spowodowana różnica w wymiarach łydek - lewa większa o 0,9-1 cm?

pozdrawiam
maciek-gda

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
taka różnica to nie różnica 1 cm na poszczególnych obwodach to niewielka różnica więc nie masz się czym przejmować . Człowiek z natury nie jest symetryczny

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
ok, podziękował :)
ja po prostu o tym wiem i wydaje mi się to widoczne ale to pewnie tylko w głowie mi siedzi i dlatego :D

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Jesteś KOZAK ! ?

WHEY premium