SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@@ DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA !!! @@@@@@

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231896

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2826
panderek czyli to moze byc rowniez kolacja tak? czy jeszcze cos zjesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
jacek95
panderek czyli to moze byc rowniez kolacja tak? czy jeszcze cos zjesc?


Twój posiłek może być w 100 % takich sam, jakbyś go jadł o 15 czy 19. To, że jest to ostatni posiłek, nie ma w tym kontekście znaczenia.

Zjedz 1 obfity posiłek, nie ma sensu upychać 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
rolkoks
ja wiem Może nie maszyna tylko bardziej stanowisko coś w tym stylu






Ale jak brzmi pytanie? Czy możesz ćwiczyć na maszynie?

Możesz. Nie wiem jak ma ustawione wałki, czy w ogóle jest sensownie zbudowana, ale tego się nie dowiemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2826
ok dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15840
Mam taki problem, że nie mam za dużo masy mięśniowej (ważę ok 90kg), od dłuższego czasu mnie nie zalewa, ale wcześniej pasa nie trzymałem pod kontrolą i teraz mam dosyć duży obwód w nim (mam tłuste boczki i trochę na przodzie). Nie osiągnąłem jeszcze swoich wymarzonych rozmiarów, lecz brzuch mi zaczyna przeszkadzać. Powinienem się jeszcze porządnie zmasować i potem zredukować czy lepiej zrobić lekką redukcję i dalej się masować? Jako, że nie jestem zawodnikiem to chciałbym dobrze wyglądać przez większość roku(na pewno już będę pasa mocno pilnować). Redukować czy dalej masować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Oczywiście, że się odchudzić i to być może nawet nie lekko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15840
Dodam, że BF jest na poziomie ok 15%. To tniemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jak chcesz cały rok wyglądać dobrze to nie rozstawaj się z aero/interwałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15840
Teraz już o tym wiem i stosuję się do tego, ale ten tłuszcz "narósł" wcześniej, ale razem ze wzrostem masy mięśni brzucha zwiększył mi się obwód w pasie. Jeszcze niedawno te mięśnie miałem dużo słabsze i aż tak mi to nie wadziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Niedźwiedź
Dodam, że BF jest na poziomie ok 15%. To tniemy?


Nie wiemy. To nie jest magiczne lusterko.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Jesteś KOZAK ! ?

WHEY premium