SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@@ DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA !!! @@@@@@

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232848

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
maciek-gda
Dzięki Pandarek, sogacz poleciał :) spróbuję więc, tylko naturalnie na sam koniec, jednak przed brzuchem tak?


Może być przed, może być po. Jeśli np robisz na brzuch unoszenie w zwisie na drążku albo allahy, to katowanie przedramion tuż przed może nie być dobrym pomysłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5364
Myślałem nad tym, a czy będę zbyt zuchwały jeśli poproszę Cię o jakiś przyklad z dobrze ulozonym planem (bo po wpisaniu w wyszukiwarke same zle rozpisane, bez odpowiedzi, w najlepszym wypadku niezrozumiale przez dziwne korekty i bledy autorow)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Dzięki :)

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Dobra, to mam jeszcze jedno pytanie - czy jeśli dodatkowo ćwiczę Crossfit w jakiś dzień pomiędzy FBW to mam to traktować również jako normalny trening i pić białko przed + bcaa i glutaminę, oraz bulka + bcaa i glutaminę po? Tak robię przy treningach FBW.

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
maciek-gda
Dobra, to mam jeszcze jedno pytanie - czy jeśli dodatkowo ćwiczę Crossfit w jakiś dzień pomiędzy FBW to mam to traktować również jako normalny trening i pić białko przed + bcaa i glutaminę, oraz bulka + bcaa i glutaminę po? Tak robię przy treningach FBW.


Po co Ci ta glutamina? Tysiące razy wałkowane- zupełnie nieskuteczny suplement.
Możesz przed dać bcaa, po bulka, ilość w zależności od objętości takiego treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1290
mam takie nietypowe pytanie troche dziwne , ale nie znam na nie odpowiedzi otoz czy zamiast jakiejś wody mozna pic podczas treningu mleko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Jeszcze pytanie o aeroby - czy skacząc rano na skakance 16-18 minut intensywnie wystarczy? Bo żeby dłużej to raczej nie mam sił, a intensywność wydaje mi się wysoka, tylko nei wiem czy organizm zdąży się wystarczająco rozgrzać żeby coś spalić.

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
naskoczek
mam takie nietypowe pytanie troche dziwne , ale nie znam na nie odpowiedzi otoz czy zamiast jakiejś wody mozna pic podczas treningu mleko?


Nie, to jest beznadziejny pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
maciek-gda
Jeszcze pytanie o aeroby - czy skacząc rano na skakance 16-18 minut intensywnie wystarczy? Bo żeby dłużej to raczej nie mam sił, a intensywność wydaje mi się wysoka, tylko nei wiem czy organizm zdąży się wystarczająco rozgrzać żeby coś spalić.


Tak, starczy. Pytanie tylko czy robisz z tego pseudointerwały czy aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Hehe a czym się różnią pseudointerwały od interwałów? Robię w dwojaki sposób - w zależności od sił w nogach :) Pierwsza wersja to taka że 20 x skaczę spokojnie, później 15 x max szybko, i tak ile mam sił, później kilkanaście sekund przerwy i znów to samo. Druga wersja to taka kiedy mam mniej sił powiedzmy - skaczę wolno jakieś kilkanaście razy, szybciej później i szybciej itd. czyli zwiększę prędkość kilka razy i jak już nie mam sił to chiwlka przerwy i od nowa.

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Jesteś KOZAK ! ?

WHEY premium