SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@@ DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA !!! @@@@@@

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 233001

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2203
dzieki ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Pandarek
daniellor
Witam
Mam pytanie odnośnie metod treningowych przy mojej sylwetce z którą mam problem. Mianowicie mam lekko pochylone barki do przodu i dziwnie to wygląda. Przez to nie mogę rozbudować górnej partii klatki piersiowej. Chciałbym to skorygować chociaż w lekkim stopniu dlatego proszę was o pomoc w dobraniu odpowiednich ćwiczeń no i może metody uchwytu gryfu, hantli. Domyślam się, że wyciskaniu lub podciąganiu np hantli muszę maksymalnie odginać łopatki do tyłu ale to już wy się lepiej znacie.


Nikt tu nie jest lekarzem, a nawet jakby był, to na podstawie tego opisu nic by Ci nie powiedział. Fizjoterapeuta się kłania




EDIT


A i Djay- w ostatnich powórzeniach przenosisz nad głowę, ale powinieneś tak robić od pierwszego.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-02-13 16:34:19


Rozumiem, że nikt tu nie jest lekarzem i zdaje sobie z tego sprawę ale czy nie ma jakiś ćwiczeń typu wiosłowanie ze sztangą do tyłu zamiast do przodu, podciąganie sztangielki do tyłu w opadzie aby bardziej wyrobił się mięsień tylny barku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Słuchajcie,lekko rozbudowane pytanie.Zamierzam od marca robić rzezbe,więc aeroby itp,jednak teraz kiedy biegałem(ujemna temp i pod górke) 6 i pół minuty sprawilo że miałem oddech jak pies. Chcialbym ,byc moze jakis artykul o tym jak poprawiac kondycje bo,zeby spalic tluszcz trzeba albo dobre interwały=kondycja dosc dobra,albo ponad 30 min truchtu umiarkowanego,wiec chcialbym jakis taki program progresu typu 10-20-30 minut,a pozniej na interwaly sie "przesiasc"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Pytacz_123
Słuchajcie,lekko rozbudowane pytanie.Zamierzam od marca robić rzezbe,więc aeroby itp,jednak teraz kiedy biegałem(ujemna temp i pod górke) 6 i pół minuty sprawilo że miałem oddech jak pies. Chcialbym ,byc moze jakis artykul o tym jak poprawiac kondycje bo,zeby spalic tluszcz trzeba albo dobre interwały=kondycja dosc dobra,albo ponad 30 min truchtu umiarkowanego,wiec chcialbym jakis taki program progresu typu 10-20-30 minut,a pozniej na interwaly sie "przesiasc"


Nie, nie trzeba, tak naprawdę redukcję tłuszczu można przeprowadzić już samym treningiem siłowym przy zbilansowanej diecie. Aeroby są tylko dodatkiem, aczkolwiek ważnym.

Stopniowo zwiększaj po prostu czas i tempo, analogicznie jak się zwiększa obciążenia w treningu siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
to moze zrobmy inaczej.Jaki dystans mam przebiec w 10 minut,zebym mogl stwierdzic ze jestem niezly 'w 10-cio minutowkach' i przejsc do cwiczenia na dystansie 20 minut ? Niech odpowie ktos kto sie zna,zołnierz/wuefista/maratonczyk ktos dobry :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2203
Mam teoretyczne pytanie, co się stanie z mięśniami i OUN jesli kazda serie w kazdym treningu zrobimy do zalamania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2203
anybody knows?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Djay
Mam teoretyczne pytanie, co się stanie z mięśniami i OUN jesli kazda serie w kazdym treningu zrobimy do zalamania?


Niestety zgubiłem swoją kulę wróżbiarską i nie jestem w stanie Ci pomóc.
Za dużo czynników, ale obstawiałbym przetrenowanie

A i łaskawie nie podbijaj wątku jak Ci ktoś nie odpowie po 10 minutach

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-02-13 20:49:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2203
hehe, po prostu ludzie roznie o tym pisza, jedni twierdza ze to zbawienne a inni ze brzemienne w skutkach. Sam nie mam rozenania i stad pytanie. Rozumiem ze przy przetrenowaniu nie da sie rosnac albo przyrosty sa slabe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No nazwa sama na to wskazuje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Jesteś KOZAK ! ?

WHEY premium