SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@@ DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA !!! @@@@@@

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 233195

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ok dzięki zastosuje się a w dni nt tylko regeneracja?

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8337
Ja mam następujące pytanie: jak się zabrać do "recompu"? (mam nadzieję, że dobrze napisałem). Chodzi mi o to, że moja budowa ciała jest dość specyficzna, mianowicie mam dość sporo tłuszczu na brzuchu i udach, ale np ręce mam całkiem chude. Z tych względów chciałbym połączyć jednoczesne budowanie masy i spalanie tłuszczu, o ile w ogóle to możliwe. Jeśli tak, to mniej więcej jakie proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów powinienem spożywać? No i pozostaje kwestia aerobów - kiedy je wpleść i jak długo powinny trwać? Dodam, że mam zerowy staż, a moja waga to 79 kg przy 183 cm wzrostu.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Antos098 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6643
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ponowne takie wyłudzanie i ban.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6643
nie było to wyłudzenie tylko prośba o pomoc, jeżeli niezgodna z regulaminem to ok, mój błąd niedoczytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Paantolini
Ja mam następujące pytanie: jak się zabrać do "recompu"? (mam nadzieję, że dobrze napisałem). Chodzi mi o to, że moja budowa ciała jest dość specyficzna, mianowicie mam dość sporo tłuszczu na brzuchu i udach, ale np ręce mam całkiem chude. Z tych względów chciałbym połączyć jednoczesne budowanie masy i spalanie tłuszczu, o ile w ogóle to możliwe. Jeśli tak, to mniej więcej jakie proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów powinienem spożywać? No i pozostaje kwestia aerobów - kiedy je wpleść i jak długo powinny trwać? Dodam, że mam zerowy staż, a moja waga to 79 kg przy 183 cm wzrostu.


Skoro zerowy staż kolego, to nowości nie napiszę. Skup się na technice wykonywania ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8337
Antos098
Paantolini
Ja mam następujące pytanie: jak się zabrać do "recompu"? (mam nadzieję, że dobrze napisałem). Chodzi mi o to, że moja budowa ciała jest dość specyficzna, mianowicie mam dość sporo tłuszczu na brzuchu i udach, ale np ręce mam całkiem chude. Z tych względów chciałbym połączyć jednoczesne budowanie masy i spalanie tłuszczu, o ile w ogóle to możliwe. Jeśli tak, to mniej więcej jakie proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów powinienem spożywać? No i pozostaje kwestia aerobów - kiedy je wpleść i jak długo powinny trwać? Dodam, że mam zerowy staż, a moja waga to 79 kg przy 183 cm wzrostu.


Skoro zerowy staż kolego, to nowości nie napiszę. Skup się na technice wykonywania ćwiczeń


Nie o to pytałem ;) Zdaję sobie sprawę z tego jak ważną rolę odgrywa tu technika, jednak nie jest to odpowiedź na moje wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
A możesz mi odpowiedzieć jeszcze na mojego ostatniego posta i się już nie narzucam

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Paantolini
Antos098
Paantolini
Ja mam następujące pytanie: jak się zabrać do "recompu"? (mam nadzieję, że dobrze napisałem). Chodzi mi o to, że moja budowa ciała jest dość specyficzna, mianowicie mam dość sporo tłuszczu na brzuchu i udach, ale np ręce mam całkiem chude. Z tych względów chciałbym połączyć jednoczesne budowanie masy i spalanie tłuszczu, o ile w ogóle to możliwe. Jeśli tak, to mniej więcej jakie proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów powinienem spożywać? No i pozostaje kwestia aerobów - kiedy je wpleść i jak długo powinny trwać? Dodam, że mam zerowy staż, a moja waga to 79 kg przy 183 cm wzrostu.


Skoro zerowy staż kolego, to nowości nie napiszę. Skup się na technice wykonywania ćwiczeń


Nie o to pytałem ;) Zdaję sobie sprawę z tego jak ważną rolę odgrywa tu technika, jednak nie jest to odpowiedź na moje wątpliwości.


Chyba nie rozumiesz.
Technika to podstawa dla rozrostu, jak masz zerowy staż na siłowni to wystarczy byś się zdrowo odżywiał, wcale nie musisz liczyć kcal czy dbać jakoś koniecznie o aeroby, mogą być w ramach dobrej regeneracji i wyciszenia potreningowego dla muskulatury. Ty masz się skupić na dodawaniu ciężarów i zdrowym odżywianiu i nic więcej. Ciężkie przysiady czy martwe ciągi palą więcej tłuszczu od aerobów, dodaj do tego ciężkie wiosłowania i inne ćwiczenia i jesteśmy w domu - budujesz mięśnie a fat w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
pajaczeq
Ok dzięki zastosuje się a w dni nt tylko regeneracja?


Tak, wypoczywaj.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Jesteś KOZAK ! ?

WHEY premium