druith - dobrze by było ćwiczyć później, jakiś czas po śniadaniu.
Pamiętaj też, że same ćwiczenia nic nie dadzą, jeśli na brzuchu zalega tłuszcz.
czarnullka - http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp#5
Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-04-01 09:13:11
Pamiętaj też, że same ćwiczenia nic nie dadzą, jeśli na brzuchu zalega tłuszcz.
czarnullka - http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp#5
Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-04-01 09:13:11
"In the end, everybody bleeds the same"
