SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238132

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Masz dietę ułożoną???

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
Jedz po prostu mniej.(tak mi się wydaje.) ja mam właśnie trening masowy i jem ile wlezie :), a na rzeźbę logicznie rzecz biorąc trzeba jeść mniej żeby wyrzeźbić poszczególne partie mięśniowe bez udziału tkanki mięśniowej :)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
Mam pytanie: Czy można stosować suplementy w wakacje?? Mam wątpliwości ponieważ dziś kumpel mi powiedział że nie można bo wszystko się wypaca. Czy t oprawda?? Prosze o odpowiedz
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 939
Skorzystałem z planu treningowego wg. Riona ale jedna rzecz mnie zastanawia ;] w treningu pleców jest martwy ciag (to akurat OK) ale potem podczas treningu nóg jest martwy ciąg na prostych nogach... czy to napewno tak ma być, bo wydaje mi sie ze na prostych nogach to te nogi nawet nie pracują ;] jeśli jestem w błedzie to mnie poprawcie, a jeśli nie to co zamiast tego ćwiczenia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Martwy na prostych nogach angażuje dwugłowe uda i to właśnie na nie jest kierowane to ćwiczenie

Możesz je zastąpić uginaniem na maszynie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
A więc tak ja mam pytanie odnośnie wyciskania na ławeczce w tym roku kończę 18 lat mam 180cm ważę 76 kg. Nigdy nie ćwiczyłem ale zamierzam zacząć chodzi mi konkretnie o ławeczke... kiedyś byłem u kumpla na siłce i podniosłem 65 kg nie wiem czy to dużo czy mało ale moje pytanie brzmi tak:) jaki jest koszt ławeczki + sztangi + obciążników + hantelek ? I Jak trenować żeby dojść tak do 80 kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Zobacz na allegro sprzetu jest masa

A jak zaczniesz ćwiczyć to siła wzrośnie szybko

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
czesc mam 18 lat chce wziasc metanoabol
prosze o wady jak i zalety tego srodka
slyszalem ze podopbno przy braniu mety nie mozna robic miesni brzucha to prawda??
prosze o odopowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
sylvek1989
Zajrzyj do działu doping.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3551
Mam problem z kupnem sciagaczy na nadgarstki??? Mam okolo 50 zl i jakie ma kupic??? Ja myslalem o HMS NA301 co tym myslicie?? a moze macie cos bardziej profesjonalnego dajcie znac!!! dzieki

2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium