SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6142733

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Zanim przeskocze to 3mce. W planach jest tren puki co. zapraszam do mojego tematu tam jest konkretniejsza rozmowa.

https://www.sfd.pl/Porady_w_przebiegu_cyklu-t1135406.html


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-12-09 13:37:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
czarnyczarny
Ok to postaram sie robic w pracy ok 12-13. A musze robić 2x ed jak idzie z testów oprocz tego testobase 300mg enana + 125mg omo pon/sr/pt


Dziś też zacząłem pierwszy raz eksperymnt z testo base. Bedzie lecciało 50mg przed treningiem czyli 4x week. W tle normalnie susta leci bez zmiany dawkowania.

Czy to normalne że to tak śmierdzi??? Zapach jakby jakiejś farby... Pierwsza lotka wbita w udo godzine temu. trochę bolało podczas wbijania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
te base maja bardzo intensywny "zapach"
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jedzie bo do rozpuszczenia trzeba tego co w mecie inj,
Jestem sceptycznie nastawiony do testa base nie na wodze, przerost formy na trescia w mojej opinii zwazywszy wlasnie na trudnosci z rozupszczeniem testa, ale co kto lubi
Na rynku cienko z wersjami na wodzie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bo wiesz jak jest z woda
ja po kilku dniach na base ciśnienia nie ogarniałem , ale jak ktoś z tym nie ma problemów to naprawdę ma to yebnięcie
właśnie nigdy agi nie wbijałem , teraz tak mi na myśl przyszło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Test z androchem jest na oleju właśnie. A z czego wynika Twoje sceptyczne nastawienie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
środki na wodzie często powodują stany zapalne i sa bolesne , dlatego jestem sceptykiem
ja też biłem andro ale chyba przesadziłem bo zaczałęm od 50 mg testo/nandro i trenu base i prestarium 10 mg do tego a ciśnienie pod 200 podchodziło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Michalek83
Test z androchem jest na oleju właśnie. A z czego wynika Twoje sceptyczne nastawienie??

Glownie z niewiadomej jaka jest szybkosc uwalniania sie,
No i tak jak pisalem, ja bym to wolal poprostu na wodze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
U Mnie poszla pierwsza lotka dzisiaj i odrazu suty swedza a nie mialem z tym nigdy problemu cisnienie mierzylem narazie jest ok po npp bardziej Mi w pierwsze dni wywaliło.
I nie wiem czy to npp sie rozkrecilo czy to tbase tak szybko dziala bo pompy takiej to dawno nie miałem

a co do zapachu to własnie taki sam jak meta inj i wino inj na oleju. Kobieta Mnie sie pytała czy mascia bengay sie smarowałem jak zaraz po inj sie z nia widziałem


Zmieniony przez - czarnyczarny w dniu 2016-12-09 20:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Bengay - tak. W sumie pachnie podobnie Dodatkowo zaczyna mi w mieszkaniu ten zapach się roznosić... A jak otworzę moją magiczną szufladę z sokiem z gumijagód to juz w ogóle...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium