SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w przebiegu cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3209

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

110

Wzrost

188

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

120

Obwód uda

64

Obwód talii

98

Staż na siłowni

15 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

W ciaglym przygotowaniu(B 200, W 270, T 110)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Tak duzo ze za malo miejsca aby opisac

Opisz swój plan treningowy

4-5x ew, 15-30min cardio, 6-10 cwiczen po 3s x 10pow

Cel cyklu

Poprawa sylwetki przy jak najmniejszej utracie wagi

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak odstepu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

25%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Brak zastrzezen

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

2330kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

100, 100, 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Witam

Od 10.11 leci nastepujacy schemat:
1-16 deca 300mg ew(apteka)
1-16 enan 400mg ew(apteka)
Aktualnie jest 5tydzien.
W przyszlym tygodniu dojdzie hgh 4-5iu ed, 5on 2off
0,5tab exe 3x ew
0,5 cabaser ew
Hcg co 4-5tyg 2x2500iu

Dieta jest caly czas opracowywana.
Miesnie sa troche malo wyrazne i dosyc sporych gabarytow brzuszek.
Zmiane zaczalem od diety, moja poprzednia wg. Specjalistow okazala sie fiaskiem. Opierala sie przedewszystkim na duzej ilosci mies 1-1,2kg ed.

Chce sprawic aby miesnia byly jak najbardziej wyrazne przy jak najmniejszym zbijaniu wagi.
Sa juz plany aby po skonczeniu deki wskoczyc na tren e.

Poza hejtem licze na jakies propozycje i Sugestie.
Czy moze dolozyc winstrol? Czy sama dieta powinna zrobic robote? Tylko czy to 3300kcal jak to w odzywianiu proponuja przy ilosciach B 200, W 270, T 110 nie bedzie za malo?

Nie mam aktualnych badan i nie zrobie nad czym ubolewam.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-12-09 11:38:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Zla kolejnosc posilkow jest. Ostatni posilek to posilek 3. Z tym ze z polowy tego co tam opisane. Czyli jakies 40g wegli.
Gdybym mial silownie blizej robilbym na czczo, ale aktualnie mialem zbyt daleko, zatem Czas od przebudzenia do pierwszego posilku bylby dla mnie zbyt dlugi.

Czemu przed treningiem? Nie bylo zadnego powodu ku temu, tak mi poprostu przykaprysilo. Teraz bede zmienial silownie, jesli znajde gdzies blizej to pomysle nad dwoma jednostkami treningowymi dziennie aby rozdzielic cardio od treningu silowego. Plan jest tez taki aby teraz zmienic kolejnosc na 1. Trening silowy, 2. Cardio. Chce sprawdzic na co lepiej zareaguje i ktory sposob bardziej mi bedzie odpowiadal.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-01-14 19:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
z miską musisz kombinować , jak dojdzie tren to dorzucił bym tarczycowe
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Pytałeś o clen w dyskusjach:

marianzulek


Czy clen na cyklu to dobry pomysl?
Czy sa jakies konkretne przeciwskazania?
Czy lepiej posilkowac sie winem ktore wywoluje mega zgage?




krzykacz
Ja leciałem clen do cyklu, bardziej wtedy szły krótkie estry. Później już tylko wersja inj, tbl nie brałem dawno stosunkowo już.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Mysle nad T3 z trenem.
Czy taka podaz kalori 3300 nie bedzie za mala? W odzywianiu tak proponuja ale tam nie biora pod uwage saa.

Jak bys widzial taki clen inj?
Dawkowac jak tab?
Np godiznke przed treningiem czy pora nie ma wiekszego znaczenia?
Dawka jednorazowa czy dzielona?
Jakis schemat?





Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-12-09 14:20:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
3tys kcal to ja skończyłem redukcję przy wadze 80kg bez trenów clenow i innych zbędnych i szkodliwych saa. Vino bym dorzucił na`ostatni szlif` clen trena bym odpuścił.. hgh test troszkę deki i t3 takbym ja to widzial
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
No wlasnie tez mi te kcla sie nie podobaja, dodatkowo chodze glodny
Ostatni szlif to bedzie hen hen... nie planuje dorzucac trenu aktualnie a po dece, tren oraz T3. Teraz zastanawiam sie nad czyms na szybko konkretnie clenem lub winem. Na winie mnie wypryszczy wiec w sezon wolalbym wejsc na trenie.
Jeden z uzytkownikow sugerowal npp+wino inj po dece.
ile czasu mozna przyjmowac T3? Moze jedna z opcji jest wlaczyc teraz T3, zrobic przerwe i na trenie powtorzyc?
Albo zostac przy tym co aktualnie + dojdzie GH, na tym cierpliwie bazowac az przyjdzie czas na tren i T3?
Czas mnie goni z decyzja bo cukierki chce przed swietami zamotac zeby w okresie swiatecznym poczta psikusa nie sprawila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
marianzulek
Mysle nad T3 z trenem.
Czy taka podaz kalori 3300 nie bedzie za mala? W odzywianiu tak proponuja ale tam nie biora pod uwage saa.

Jak bys widzial taki clen inj?
Dawkowac jak tab?
Np godiznke przed treningiem czy pora nie ma wiekszego znaczenia?
Dawka jednorazowa czy dzielona?
Jakis schemat?


W tej chwili (tren hexa + prop) leci clen inj. Podaję tylko 1vial ed z rana. Grzeje równo.

Kiedyś leciałem też 2inj ed rano/popołudnie.

Leciałem ciągiem, 2tyg/2tyg, i 2dni on / 2dni off.



Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-12-09 14:20:23

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Czyli w tej kwesti wciaz klasyczne schematy obowiazuja. Sprawdze co to potrafi, jesli mi sie nie spoodba to odloze jako lokate kapitalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja na redukcji od clena wolę efke + yohimbine. Mniej sidow i wg mnie efekty lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja po efce ide spac ale yohambine moge na przemian z clene, ladowac. To jest mysl. Pytanie czy serce to wszystko wytrzyma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Zrób tak, daj Heliosa.

21dni on, startuj od 40mcg i podbijaj aż dojdziesz do optymalnej dawki. Dalej 2dni off, 2dni on na optymalnej, 2dni off, 2dni off itd... możesz lecieć ile tam potrzeba.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trefny prop?

Następny temat

odblok

WHEY premium