SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6142840

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887389
mrWodoo
lasican1
No i teraz przez ten kefirek chcesz sie bawic w megalie bo zarcia nie przejadasz gdyby z flakami wszystko gralo to takie 5-6k kcal na miękko by wchodziło tak wiec jak widac vivo pomogło a porem kefirek nic nie zdziałał tylko utrzymywał sie efekt vivo :-]


nie powiem, że tym mnie zagiąłeś i zamierzam sprawdzić, czy podawanie vivo aż tak poprawi apetyt ;)


Nie chciałem byc chamski itp ale gwarantuje Ci ze po kilku dniach zjesz konia z kopytami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Yorkiiii leciałeś grama susty tygodniowo ???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 1465 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114130
lasican1
mrWodoo
lasican1
No i teraz przez ten kefirek chcesz sie bawic w megalie bo zarcia nie przejadasz gdyby z flakami wszystko gralo to takie 5-6k kcal na miękko by wchodziło tak wiec jak widac vivo pomogło a porem kefirek nic nie zdziałał tylko utrzymywał sie efekt vivo :-]


nie powiem, że tym mnie zagiąłeś i zamierzam sprawdzić, czy podawanie vivo aż tak poprawi apetyt ;)


Nie chciałem byc chamski itp ale gwarantuje Ci ze po kilku dniach zjesz konia z kopytami

W takim razie już wiem od czego mam ostatnio taki zaj**isty apetyt ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
jaki panowie syrop zero polecacie najlepszy smakowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5427 Napisanych postów 15458 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388686
troche z dupy pytanie jeden lubi owoce i poleci ci np. truskawke a inny nie lubi owocow a lubi czekolade i poleci ci czekoladowy ja sam nie lubie w ogole owocowych ale sprobowalem jednej firmy wisnie-jogurt (czy jakos tak) i jest kosmos dlatego takie specyfiki nalezy testowac samemu, wiem ze sam np. nie kupie nigdy wiecej zadnych sosow z real pharm, probowalem chyba z 4 rozne smaki i wszystkie byly kiepskie, do tego bardzo wodniste dlatego szybko sie koncza.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
Jeśli masz w dupie mała ilość kcal to najlepiej w smaku wypada konkurencja. Jeśli chodzi typowo o zero to dla mnie najlepsze ostrovit i sd

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21360
Witam Panowie mam mały problem na redu może ktoś z doświadczonych forumowiczów bd wiedział oco chodzi, do rzeczy
Zaczolem redu 4tyg temu,w podkładzie dałem enana 500mg week(teraz leci drugi tydzień) pierwsze 3tyg redu ładnie waga spadła ok 4kg pas w dół i teraz w 2tyg kiedy zaczolem odczuwać ze coś się wkręca (libido) waga podskoczyła w górę i wymiary stoją w miejscu,kiedyś miałem podobna sytuacje chciałem się wyciąć na enanie kompletna porażka w 12tyg waga spadła 3-4kg po zejściu z cyklu fat leciał jak szalony od tego czasu niewycinalem się na podkładzie. Ktoś wie oco tu chodzi? Może wina estro to jedyne co przychodzi mi do głowy ale to chyba za wcześnie jak na Enana? Sory za błędy pisałem na szybko na telefonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941375
Jeżeli micha czysta to stawiał bym na za wysokie estro , najlepiej zrobić badania


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-03-30 07:22:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
J/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
lordknaga
troche z dupy pytanie jeden lubi owoce i poleci ci np. truskawke a inny nie lubi owocow a lubi czekolade i poleci ci czekoladowy ja sam nie lubie w ogole owocowych ale sprobowalem jednej firmy wisnie-jogurt (czy jakos tak) i jest kosmos dlatego takie specyfiki nalezy testowac samemu, wiem ze sam np. nie kupie nigdy wiecej zadnych sosow z real pharm, probowalem chyba z 4 rozne smaki i wszystkie byly kiepskie, do tego bardzo wodniste dlatego szybko sie koncza.


korwa myslalem, ze kazdy jak ja ludzi czekoladowe :DD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium