SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136044

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
flex1976
Czysta wódka zapijana wyciskanym sokiem z cytryny , to jest sposób ma przetrwanie na drugi dzien ;/)


to musiał bym ze 4 kg cytryn zabrać ze sobą
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
kaczo
Panowie to tutaj ktoś w ogóle pija alkohol? Hahaha a ja znów krupnik śliwkowy albo Soplica malinowa czysta mi nie podchodzi lub browar. Ale po browcach moment na wadze rosnie:-/


soplice są dobre a ja ostatnio krupnik czarny bez piłem też fajny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
"czarny bez"

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Albo drin woda z cytryna w proporcji 1:1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
lodzianin1
flex1976
Czysta wódka zapijana wyciskanym sokiem z cytryny , to jest sposób ma przetrwanie na drugi dzien ;/)


to musiał bym ze 4 kg cytryn zabrać ze sobą


woda z cytryna panowie na zapitke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Dlatego preferuje Tequile %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Lordwais
Info z pierwszej lepszej www: BPC-157 to pentadekapeptyd wykazujący działanie ochronne i regeneracyjne. Skuteczny między innymi w leczeniu wrzodów żołądka, stanów zapalnych jelit, stawów, kości, substancja może również oddziaływać na mózg. Ze względu na charakter związku, suplemetnacja jest najbardziej efektywna w przypadku aplikacji dożylnej, obecnie dwa badania sugerują efektywność BPC-157 przyjmowanego oralnie, działanie to może jednak być ograniczone wyłącznie do jelit (w chwili obecnej brak pewności, czy środek podany doustnie przenika z jelit do krwi).



a co sie dzieję z flakami?

Sam walczyłem z zoladkiem i flakami to może cos doradze

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
napisz co wrzucałeś bo ja co trochę walcze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Nic sie nie dzieje odkad trzymam dobra miche i nie pije ale tak profilaktycznie bym podjadl moze jakis oral wjedzie za jakis czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
soplica przepalana z suszem owocowym.pyszna nie za slodka i 36% a nie jak inne 30.
zoladkowa gorzka z czarna wisnia figa lub mieta tez mi super wchodzi z kolorowych.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium