SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238131

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Mysz3k
warto od pierwszego dnia nie mowie tu o wyliczaniu co do jednego grama bialka, ale o racjonalnym odzywianiu sie.


KubaTzn
w jakim celu cwiczysz systemem a6w? jesli cel zgodny z zalozeniami treningu to zaczynasz od poczatku. Jesli masa czy rzezba to pomyliles plan treningowy.


Kokos93_xD
Nabierasz masy na cale cialo, i tak samo redukujesz, jesli chcesz sie pozbyc tluszczu to hiit 2-3x w tygodniu dobra sprawa nawet na masie, o ile nie masz problemu z nabieraniem masy.Nie da sie spalic tluszczu miejscowo.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1090
Mam następujący problem. Jakimi ćwiczeniami mogę zastąpić Przyciąganie górnego wyciągu do klatki podchwytem i szerokim nachwytem w domowych warunkach? Zależy mi na ćwiczeniach, których efekty będą jak najbardziej podobne.

Dodam, że w domu mam hantle, sztangę, ławkę łamaną i drążek do podciągania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Podciaganiue sie na drazku
I o wiele lepsze od wyciagu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Ćwicze planem FBW 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, sobota). Jeżeli np. w sobotę opuszczę trening to czy ćwiczyć w niedziele a potem normalnie w poniedziałek czy lepiej całkiem odpuścić ten jeden trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
EaX01

Lepiej sobie ten jeden dzień odpuścic niż cwiczyc dwa dni pod rząd.

zdr.
d.a.r.i.o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2437
Witam, mam pytanko... mam zamiar zacząć brać Cell Pump + Glucosamine 1000 z Olimpu + VitaMin również z Olimpu. Mogę tak brać?? Nie "gryzie" to sie ze sobą?

Jakie Załozenie Masz...? Proste Walczyc I Wygrywac...dume W Sercu Masz
--------------------------------------------------------------------------------
Choć Życie Ciąży A Psychika Siada Nie Poddam Sie To Moja Zasada[!]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Borek12345
glucosamine w jakim celu?

nic tu sie nie gryzie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2437
glusosamine na stawy ( wiesz... przysiady, itp. ) a bezpośrednia przyczyna to kontuzja nadgarstka

Jakie Załozenie Masz...? Proste Walczyc I Wygrywac...dume W Sercu Masz
--------------------------------------------------------------------------------
Choć Życie Ciąży A Psychika Siada Nie Poddam Sie To Moja Zasada[!]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Glucosamina jest w miare ok,(ale nie ma szalu, zbyt duzo tego trzeba jest i przez dlugi okres) w brew temu co sie sadzi na forum, ale lepsze wg. mnie, sam testowalem, jest np. arthro stop plus

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
Co robic gdy sie juz osiagnie wymarzona sylwetke? Jak cwiczyc zeby nie miec spadkow i utrzymac to co sie wypracowalo?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium