SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207502

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
czesc
czy dawkowanie kretki cm3 treca 1250mg jakie sobie dobrałem jest właściwe?
pn siłka \\rano na czczo 4[kaps], po treningu 4
wt box \\rano na czczo 4, po treningu 4
śr wolne \\rano na czczo 4,
czw siłka \\rano na czczo 4, po treningu 4
pt wolne \\rano na czczo 4
sb box \\rano na czczo 4, po treningu 4
nd wolne \\rano na czczo 4
+ oczywiscie dieta masująca
pozdrawiam i dzieki za odpowiedz
edit. zapomniałem dodać
staż ok. rok
wiek 17lat
178cm wzrostu\73kg
to bedzie moj pierwszy cykl na krecie i na jakimkolwiek suplu

Zmieniony przez - enebene w dniu 2009-01-08 17:50:45

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8381
Witam. Jak to jest z tym FBW, mianowicie jesli do tej pory na splicie w treningow barku moim priorytetem byl tyl barkow jak zaatakowac ta czesc ciala wykonujac cwiczenie jak najbardziej zlozone (o ile takie jest...)

Mogliśmy być najwięksi ze wszystkich!

A teraz każdy z nas wpie***la BCAA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
Mam pytanie techniczne - chcę zacząć robić uginanie przedramion z hantelkami w oparciu plecami o ławkę skośną. W jaki sposób mają być skierowane ramiona względem ziemi? pod kątem prostym i utrzymywać ten kąt (jak stojąc) czy łokcie lekko do przodu i tak je zablokować? Nie mogę się tego doszukać, może ktos pomóc oraz podać uzsadnienie? Z góry dzięki

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
Witam, mam pytanie odnośnie planów mojego treningu, otóż chcę schudnąć ale rzecz jasna chcę spalić maxymalną ilość tłuszczu przy minimalnym spaleniu mięśnia. Mój plan treningu jest następujący: trening na siłowni 4x w tygodniu i bezpośrednio po treningu 40 min biegania, planuję odciąć posiłek wieczorny czyli kolację, w ciagu dnia jesć 4 posiłki. Proszę o porady czy to ma w ogóle jakiś sens takie podejście do sprawy, juz ćwiczę jakiś czas na siłowni(oczywiście rekreacyjnie), ale nigdy wcześniej nie chciałem spalić tłuszczu i nie mam pojęcia od czego zacząć. Jeszcze mam jeden problem odnośnie chodzi o genetykę, mam skłonności do rozstępów, nie brałem nigdy na dłuższą metę odżywek ani tym bardziej sterydów, ćwiczę juz z 2 latka (oczywiście z przerwami)i nie wiem jak zapobiegać w tworzeniu się rozstępów, być może brakuję mi jakiegoś mikroelementu w organizmie, jeżeli tak to jakiego?? Jeszcze w związku z odżywkami, to jakie brać odżywki gdy chce się budować mięśnie bez przyrostu tłuszczu?? Proszę o porady chłopaki Z góry Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
tutaj juz chyba nikt nie odpowiada na te pytania ;)

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
w takim razie gdzie mogę zadać to pytania żeby mi ktoś na nie udzielił odpowiedzi?;) dopiero się dzisiaj zalogowałem, nie miałem czasu na zapoznanie sie dokładnie z tematami Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
sam tutaj chyba 3 dni temu zadalem pytanie, dlatego mowie ze tego topicu chyba juz nikt odpowiadajacy nie odwiedza ;) a jak zadasz w nieodpowiednim to o*******~ą ;]
pozdro

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4952
fajnie jak by ktos odp na mojego posta bo jest na 2 stronie i ciagle spada;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
Witam
jak ćwiczę split 3 razy w tyg sob i niedz wolne to moge cwiczyc 4 razy w tyg a w nastepnym 3 tak zeby co drugi dzien byl trening i ro sie bedzie przesowalo ?? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
nie ma sensu tak kombinować

ulóż 3 lub 4 dni w tygodniu i tego się trzymaj

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium