SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207520

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 164
Witam. Mam prośbę o linka do planu treningowego na dwa dni w tygodniu by Michail. Plan był ułożony pod kątem sportów walki. Wie ktoś może, gdzie tego szukać? Bo niestety zagubiłem a chciałem wrócić do tego treningu.
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
https://www.sfd.pl/wyszukaj/p-Michail.html

Tu masz wszystkie jego tematy. Musisz trafić na ten co szukasz, a jest ich na 22 strony

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-12-06 19:58:24

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 164
Właśnie nie. Przeglądałem "Trening dla początkujących" oraz kilka innych działów jak również "Trenuj z nami cyklicznie". Googlowałem też w poszukiwaniu linka (wiem że plan był polecany) jednak nie znalazłem. Chyba sam Michail musiałby pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Wyżej masz link wszystkich jego tematów
Było tam dużo cyklicznych, ale nie wiem o który Ci chodzi
Michail'a już nie ma na Forum od dłuższego czasu to nie pomoże. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 164
Michail był bardzo "produktywny" - szukałem w jego tematach, ale po którejś z kolei stronie zwątpiłem. Cóż, nie mam wyjścia i będę się musiał przez to przekopać. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 238
Od 1,5 roku trenuję regularnie, celem było zwiększenie masy ciała. Cel został osiągnięty. Oczywiście wzrost siły i wytrzymałości również zauważalny.
Obecnie, przy masie którą już mam, chciałbym zmienić plan treningowy z masy na wzrost siły.
Czy wskazana jest w tak krótkim czasie treningowym (1,5 roku) zmiana planu treningowego, czy jednak nadal powinienem pozostać przy tym planie, który aktualnie stosuję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Generalnie, warto ćwiczyć planem do póki daje efekt. Powinno się zmieniać co 6-8tyg., i zastanawiam się czy u Ciebie po takim czasie nie buło przetrenowania...
Możesz zmieniać śmiało., nasz organizm lubi zmainy.. Jak się przyzwyczai do jednego, to może się skończyć to brakiem efektów, przetrenowaniem etc..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1832
Witam
Chce zmienić trzy ćwiczenia to są dobre zmiany ??
Plecy:
-wiosłowanie z Końcem sztangi na Wiosłowanie sztangielką 12-10-8-6
Barki:
unoszenie sztangielek w opadzie tułowia na Wiosłowanie sztangą 12-10-8-6
- Unoszenie sztangielki w leżeniu / w bramie na Podciąganie sztangi do brody 12-10-8-6


Oraz do mojego planu treningowego split 3x w tygodniu chce dodać brzuszki tylko nie wiem w który dzień ? W pon trenuje klatke+triceps, sro plecy+biceps, piątek nogi+barki

A to ćwiczenia na mięśnie brzucha które chce dodać do mojego treningu:
-Spięcia brzucha leżąc
-Skłony boczne ze sztangielką
-Nożyce pionowe
-Scyzoryki
(nie koniecznie muszę robić wszystkie wybrałem te które mi najbardziej odpowiadają)Które wybrać ? Proszę również o napisanie ile robić serii oraz powtórzeń ?
Z góry dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Plecy:
Wiosłowanie sztangielką 4 x 10
Barki:
Wiosłowanie nie jest na barki.
Polecam Podciąganie sztangi do brody 10/10/8/8

Brzuch w dni nie treningowe. 3x w tyg...
Polecił bym w tej kolejności:
- Nożyce pionowe
- Skłony boczne ze sztangielką
- Spięcia brzucha leżąc

3 po 3 serie wystarczą. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-12-07 15:43:59

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Generalnie, warto ćwiczyć planem do póki daje efekt. Powinno się zmieniać co 6-8tyg., i zastanawiam się czy u Ciebie po takim czasie nie buło przetrenowania...
Możesz zmieniać śmiało., nasz organizm lubi zmainy.. Jak się przyzwyczai do jednego, to może się skończyć to brakiem efektów, przetrenowaniem etc..


Nie zgadzam się. Jeśli plan jest dobrze ułożony, uwzględnia zaniżenie ciężarów i odpowiednią progresję, zmienność ćwiczeń - można go robić nawet i 4 miesiące z lekkimi, kosmetycznymi modyfikacjami. Zobacz sobie w dzienniki prowadzone przez WODYNA.

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium