SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1082
Co lepsze- pompki czy kupic sztange i machac?
Czy pompki wogole cos dadza?(cwicze juz ktorys tydzien i cos tam jest - klata sie powoli formuje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 141
Ponawiam pytanko. Jak najszybciej i najefektowniej zwiększyć wytrzymałość mięśni bicepsu i tricepsu? Jakie ćwiczenia na siłowni. Chodzi mi o efekty w postaci większej ilości podciągnięć na drazku. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Yoro - lipa połączenia

codplayer zawsze coś dają pompki ale co sztanga to sztanga

Nourgab ciężko poprawić podciąganie na drążku wzamcniając bica i trica staraj się podciągać często i na pewno poprawisz wynik

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
Witam. Mam pytanie.
Mam zamiar ćwiczyć planem 4-dniowym.
pon. klata+barki, wt. plecy, czw. bic+tric, pt. nogi
czy przedramię (zginanie i prostowanie ze sztangą, po 3-4 serie) dorzucić do treningu rąk, czy może np. zrobić 2 dni wcześniej po plecach? Wolałbym po plecach, żeby nie przedłużać czwartkowego treningu rąk. Przy trenowaniu bicepsa i tak angażują się mięśnie przedramion, więc może warto je ćwiczyć 2x w tyg.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
1. czy w trakcie tygodniowej "regeneracji" miedzy mikrocyklami mozna biegac (1-2 w tyg) ?

2. chcialbym zwiekszyc wydolnsoc przed treningami mmuay thai i zaczac robic aeroby, pozniej interwaly. do pazdziernika jednak caly czas masuje (171cm, 72kg). przy jakich treningach bieganie nei bedzie kolidowalo z silowka? hst,fbw, split, push&pull. stoje przed wyborem planu na kolejny mikrocykl i mam dylemat. staz 6 miesiecy. dieta dopieta i przestrzegana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
Moim zdaniem, bieganie raczej nie powinno przeszkadzać w treningu, a raczej przeciwnie - korzystnie wpływa na kondycję i wydolność organizmu. Pamiętaj tylko o dobrym obuwiu, nie bieganiu po twardej nawierzchni (bruk, asfalt; w sumie asfalt jest i tak o wiele lepszy niż taka kostka brukowa; ale najlepiej np. parku). No może nie popier**laj po treningu nóg - daj im trochę odpocząć. Ale np. szybkie spacery itp. byłyby wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
to jakie mogę mieć połączenie parti abym łapy miał w tym samym dniu i nogi robił same na osobnej sesji.klata:barki itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
arn1

gdzie chcesz to daj , ale ja bym dał do nóg

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Arros

nie powinna kolidować jednak musisz to bieganie uwzględnić w bilansie kalorycznym

jeśli masz regeneracje to po 20 minut jakiegoś lekkiego biegu nie zaszkodzi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
nogi
bic tric

klata barki ( przód i bok)
plecy + tył barków

choć ramiona na osobnej sesji to jak dla mnie kiepski pomysł

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium