SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130595

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
mefiu1
Panowie jesli po iniekcji wyciagacie lotke i w kropelce krwi jest wyraznie olej tak ze widac go po prostu nawet na chusteczce to normalna sprawa czy cos robie zle?


Norma czasem nawet strozka może wpłynąć po inj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
lodzianin1
I macie rację i nie macie %
Dużo zależy tez jakich włókien mamy przewagę .


Ale nas interesuje hipertrofia tylko jednych włókien mięśniowych

Size does matter
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mefiu1
Panowie jesli po iniekcji wyciagacie lotke i w kropelce krwi jest wyraznie olej tak ze widac go po prostu nawet na chusteczce to normalna sprawa czy cos robie zle?

Po wcisnieciu do konca czekasz chwile zanim wyjmiesz igle? Ja czekam ok 10 -15 sekund, ale nie wiem czy to ma znaczenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
mefiu1
Panowie jesli po iniekcji wyciagacie lotke i w kropelce krwi jest wyraznie olej tak ze widac go po prostu nawet na chusteczce to normalna sprawa czy cos robie zle?


Norma czasem nawet strozka może wpłynąć po inj



czasami szkoda tego oleju co wyplywa ;]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
mefiu1
Panowie jesli po iniekcji wyciagacie lotke i w kropelce krwi jest wyraznie olej tak ze widac go po prostu nawet na chusteczce to normalna sprawa czy cos robie zle?

Bij głębiej. Wbijałem w poślad igłą 0.6/40mm,prawie do końca i nigdy nic nie wyciekło. No i spróbuj wbijać wolniej.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2018-06-19 22:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
No to fakt ale nie każdy lubi z tyłka darta robić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
XPC, WPF,WRPF orientuje się ktoś czy w któryś z tych federacji badają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
WPF nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Ja o dziwo łapałem najmniej kontuzji podczas budowania siły. Może dlatego że starałem się robić poprawny ruch i dokładałem pauzę. Ale co ja tam wiem. I w dodatku nie wyglądam jak Wy wszyscy ;)
Tak na poważnie to świętą prawdą jest że każdy jest inny. Ja Was tutaj wszystkich bardzo lubię ale czasami nie mogę czytać osób których racja jest mojsza od racji wszystkich wziętych do kupy. Tak Natan , personalny podjazd
A zaczęło się od tego że chciałem się przekonać czy ktoś z Was jest takim wariatem że bije 100mg Ace każdego dnia używając przy tym innych środków. Ja biję bo lubię jak tu jedna osoba napisała. Co poradzić. Ten typ tak ma

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
lodzianin1
No to fakt ale nie każdy lubi z tyłka darta robić

Dziura to dziura, a jeśli te kilka milimetrów głębiej zrobi różnicę, to chyba warto ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium