SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6135526

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Mowisz ze nie ma co brać t3 jeżeli jest naturalnie zaniżony (nigdy nie brałem t3) tylko iśc wpierw do Endokrynologa?
Od zadnego saa t3 nie mogło się zaniżyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Od trenu może.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Bold,master,oxa,npp lecialo, trenu nie bralem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
od diety mogło sie troche obniżc ale jezeli nie jest to ketoza to raczej nie , idz do specjalisty z tym samemu nie ma co ekperymetnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Wielkie dzieki panowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
A mnie coś nie bardzo przekonuje ta Twoja niedoczynność. Przy takiej przypadłości miałbyś problem z utrzymaniem wagi tak aby nie rosła a co dopiero mówić o wycince.

Mam dwoje znajomych, którzy zmagają się z hashimoto więc wiem jak to wygląda.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Podejrzewam, że Ci znajomi nie mają za wiele wspólnego ze sportem a co dopiero trzymaniem diety.
Jak ma chłopak dużo aktywności i ogarniętą michę to przecież z powietrza nie utyje.
Ot tyle, że ma wolniejszy metabolizm.

Zmieniony przez - pater007 w dniu 2014-08-26 21:49:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
No właśnie nie trafiłeś Jeden jest trenerem personalnym i odkąd boryka się z tarczycą to robi 9 czy 10 treningów tygodniowo a koleżanka jest siatkarką. Musiała zrzucić wagę a miała właśnie z tym ogromny problem mimo naprawdę morderczych treningów nie tylko siatki ale również na siłowni, które mogłem obserwować, więc wiem co mówię. Dopiero po wprowadzeniu kuracji Euthyroxem waga zaczęła spadać.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
jak widzicie takie coś , 50mg mety inj c2d a w dzien kiedy inj nie przypada 30-40 mg oralnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Kruq przecież wiesz jak wyglądam to skąd te gadanie. Chyba że chodzi Ci o to że badania są skopane czy coś. Trenuje 6x w tyg sw/silownia (choc ty wiesz ze moje sw jest troche inne x) ) Obecnie lece od 4tyg 2500-2700kcal i zleciało juz 5kg, tylko poslady są niedocięte i stad sie wziął temat. Ale z kolei na lekkiej nadwyżce kcal szybko łapie fat, wiec coś musi być nie tak.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium