SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6135672

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
Trochę towaru w życiu przyjąłem i nigdy nie odciagam tloczka przy zastrzyku zawsze leci w poslad pytanie co ryzykuje bo naprawdę nigdy nawet nie myślałem o tym żeby sprawdzić czy zaciagne krew więc pytanie co się może stać ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
86.raf
Trochę towaru w życiu przyjąłem i nigdy nie odciagam tloczka przy zastrzyku zawsze leci w poslad pytanie co ryzykuje bo naprawdę nigdy nawet nie myślałem o tym żeby sprawdzić czy zaciagne krew więc pytanie co się może stać ???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
86.raf
Trochę towaru w życiu przyjąłem i nigdy nie odciagam tloczka przy zastrzyku zawsze leci w poslad pytanie co ryzykuje bo naprawdę nigdy nawet nie myślałem o tym żeby sprawdzić czy zaciagne krew więc pytanie co się może stać ???


Nie urosniesz %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
W najgorszym wypadku smierc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to najgorszym, zawsze mozesz trafic lepiej, nie wiem udar, zator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
O kuwa aż tak !!! Do szczepień to też się tyczy bo nie przypominam sobie żeby pielęgniarka kiedykolwiek odciagala przed wtloczeniem a byłem niedawno z synem miał w udo szczepienie i jestem pewien że odrazu wtloczyla

Wychodzi na to że 15 lat na farcie lecę ładny hui


Zmieniony przez - 86.raf w dniu 2017-05-23 16:23:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
86.raf
O kuwa aż tak !!! Do szczepień to też się tyczy bo nie przypominam sobie żeby pielęgniarka kiedykolwiek odciagala przed wtloczeniem a byłem niedawno z synem miał w udo szczepienie i jestem pewien że odrazu wtloczyla

Wychodzi na to że 15 lat na farcie lecę ładny hui



Zmieniony przez - 86.raf w dniu 2017-05-23 16:23:29


sa tacy co cale zycie jezdza po pijaku i zyja:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Szczepionka nie jest podawana podskornie? Druga sprawa ze lekarze i pielegniarki to w wiekszosci tumany bez pojecia. Rozwalilo mnie jak pani doktor wyplacala w banku kase bo tajna akcje z CBS przeprowadza. Kasjer probowal jej wytlumaczyc ze to oszustwo. "Co bedziesz ki gowniaruz gadal! Ja skonczylam studia i jestem doktorem!". Drugi przyklad z zycia kiedy tlumacze doktorowi ze nie ma ropy(ugryzienie insekta) a doktor i tak musial wbic stryzkawke po czym powiedzial "nie ma ropy" moglbym tak w nieskonczonosc. Nie wierze im ani nie ufam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
Nie jest podskornie na zoltaczke jak mi w bark robiła injekcje i zobaczyłem jaka igle założyła to aż słabo się zrobiło

A na temat lekarzy w pl to wolę nie gadać niekompetentni kretyni to mało powiedziane a Ci od pierwszego kontaktu to już wogole znachorzy zwykli.


Zmieniony przez - 86.raf w dniu 2017-05-23 16:58:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
No to moze szczepionka moze sie dostac do krwi. Glutationu tez nie trzeba aspirowac a wrecz lepiej jak w zylke wbijesz. Jestem za prywatyzacja sluzby zdrowia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium