SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130365

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
heh to ja zas po Antku z malaya wylądowałem w szpitalu z ostrym zapaleniem jeslita grubego -8kg zero jedzenia przez tydzień same kroplowki i laparoskopia nigdy wiecej pier...nych orali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
NIema nic lepszego do przeałamania stagnacji niz meta w sumie ogolnie orale ale jak chce sie dłuzej posiedziec w tym sporcie z saa to orali bym nie tykał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
kamil89-k2
NIema nic lepszego do przeałamania stagnacji niz meta w sumie ogolnie orale ale jak chce sie dłuzej posiedziec w tym sporcie z saa to orali bym nie tykał


to samo mi mowi własnie ten znajomy na przestroge :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
U mnie historia taka, że miałem podejrzenie raka dwunastnicy. Wtedy też byłem na oralach, mi ogólnie pasowały orale, lubiałem dużo i długo, dobrze tolerowałem jednak do czasu też. No ale jak się leci m.in. takie combo to czekać tylko na kłopoty

https://www.sfd.pl/Biosira_Ltd_Indie_tbl_&_inj__opinie_temat_zbiorczy_-t908549-s132.html


...i się doczekałem 6 wycinków mi pobrali do bad hist ale szczęście mi dopisało. Od 2015 jestem on ale już tylko inj, choć nie powiem metke chciałem dostawić do trena jak leciałem rok. Może kiedyś coś wrzucę, nie wiem od nowego roku coś muszę dostawić bo jestem teraz tylko na propku dla kurażu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Krzykacz no na trena tez uwazaj bo akurat na jeslita tez dosc mocno działa u mnie ok ale np u kumpli dwoch tragedia..no chyba ze dorbze tolerujesz z tym ze nie wiadomo co faktycznie dzieje sie z bebechami na trenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Z trenem luz akurat, jechałem rok hexe + mix trena później hex + 6mies acet. Z metką do trena to mi bardziej chodziło o działanie euforyczne bo już głowa trochę siadała od tego wszystkiego. Ale poszło bez, teraz się relaksuje tylko na 250mg propa pon/śr/pt
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
krzykacz
Z trenem luz akurat, jechałem rok hexe + mix trena później hex + 6mies acet. Z metką do trena to mi bardziej chodziło o działanie euforyczne bo już głowa trochę siadała od tego wszystkiego. Ale poszło bez, teraz się relaksuje tylko na 250mg propa pon/śr/pt


To podziwiam heh ja kilka tygodni na trenie spadki cukru masakryczne zero chęci do życia i dziwne mysli lol ;p nie tykam tego soczku wiecej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
pavlog89
krzykacz
Z trenem luz akurat, jechałem rok hexe + mix trena później hex + 6mies acet. Z metką do trena to mi bardziej chodziło o działanie euforyczne bo już głowa trochę siadała od tego wszystkiego. Ale poszło bez, teraz się relaksuje tylko na 250mg propa pon/śr/pt


To podziwiam heh ja kilka tygodni na trenie spadki cukru masakryczne zero chęci do życia i dziwne mysli lol ;p nie tykam tego soczku wiecej:)


relaks na 250 ml propa ? to ja naewt chyba tyle nie spróbuje nigdy :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
pavlog89
krzykacz
Z trenem luz akurat, jechałem rok hexe + mix trena później hex + 6mies acet. Z metką do trena to mi bardziej chodziło o działanie euforyczne bo już głowa trochę siadała od tego wszystkiego. Ale poszło bez, teraz się relaksuje tylko na 250mg propa pon/śr/pt


To podziwiam heh ja kilka tygodni na trenie spadki cukru masakryczne zero chęci do życia i dziwne mysli lol ;p nie tykam tego soczku wiecej:)



Dostaw właśnie metke, samopczucie up

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Mi meta nie poprawia samopoczucia ale co ja tam moge wiedziec jak na SSRI jade. Lodzianin a ten gosc co jedzie 18mc orale to jakie ma alaty?bierze hepe czy jedzie bez ?


Zmieniony przez - WillBeP w dniu 2017-12-24 14:20:57
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium