SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6137359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
byc moze zaraz walne idiotyczne pytanie, no ale coz, bywa odebralem sobie wyniki badan, m.in. tescia. norma 2.8-10.3 a moj wynik to 134.4. i zaczynam sie zastanawiac czy potrzebne jest 13x norma. leci 500mg tygodniowo. mam kmine nad obnizeniem dawki co sadzicie? ja rozumiem, ze kazdy chce miec go jak najwiecej, a ten d****, patrz ja, zamiast sie cieszyc, ze ma go wysoko to chce go obnizac. ale, jesli 6x norma bedzie robic taka sama robote, jak te 13x to nie widze potrzeby wpychania w siebie wiekszej ilosci chemii, bo mimo wszystko im jest jej mniej, tym zdrowiej dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Nie ma to znaczenia, kwestia indywidualna.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
lordzik dobry byQ z Ciebie przeglądałem link w podpisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
magikcjanin
byc moze zaraz walne idiotyczne pytanie, no ale coz, bywa odebralem sobie wyniki badan, m.in. tescia. norma 2.8-10.3 a moj wynik to 134.4. i zaczynam sie zastanawiac czy potrzebne jest 13x norma. leci 500mg tygodniowo. mam kmine nad obnizeniem dawki co sadzicie? ja rozumiem, ze kazdy chce miec go jak najwiecej, a ten d****, patrz ja, zamiast sie cieszyc, ze ma go wysoko to chce go obnizac. ale, jesli 6x norma bedzie robic taka sama robote, jak te 13x to nie widze potrzeby wpychania w siebie wiekszej ilosci chemii, bo mimo wszystko im jest jej mniej, tym zdrowiej dla mnie.


Ile aktualnie wazysz ??? i jak długo lecisz juz tego testa ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
87kg, a leci hmm ok. 16 mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Przecież nic się nie stanie jak zejdziesz niżej (np 250 ew) i zobaczysz jak będzie hulało. Mam kumpla co na minimalnych dawkach testa utrzymywał (i wciąż utrzymuje git formę). Jest co prawda fajterem, ale niejednego "sylwetkowca" by zawstydził
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Nie trzeba dużych dawek lecieć żeby trzymać forme
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 88
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Yyyyyu masz fantastyczne hobby Ale to chyba nie jest olx ani allegro .... ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 88
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium