SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136303

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
pytanko

dht konkuruje z enzymem aromatazy zmniejszając aromatyzacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
czy zmniejsza aromatyzacje to nie sadze raczej wypiera czastki estrogenu i nie pozwala laczyc sie z receptorami zastepujac ich miejsce. tak przynajmniej kiedys mowiono i pisano.proviron czyli czyste dht bylo kiedys brane jako antyestrogen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
czyli np DHT zastępuje miejsce receptorów estrogenowych min. w sutkach wypierając estradiol? dobrze rozumuje?






Zmieniony przez - powerng w dniu 2016-01-21 22:16:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
miejsca receptorow nie da sie zastapic. dht laczy sie z receptorem estrogenowy przyz co estrogen juz nie moze sie z nim polaczyc.(zastepuje jego miejsce) estro dalej krazy ale nie wywoluje takich skotkow w sutach jak gino np. chociaz nie wiem dokladnie czy z receptorami w sutkach wlasnie sie laczy.
w sprawach gino najlepsza jest nolva ew letrozol za to exe zbija swietnie estrogen ale na juz powstale gino nie ma wplywu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Walczę właśnie. Mija dziś 11 dzień kiedy zacząłem podawać 40mg tamoxa ed. Kilka pierwsze dni nawet 60mg. Zero poprawy jak na razie. Guzki stanęły w miejscu. Wchodząc na letrozol należy zmniejszyć dawki testa? Jak to dawkować? Bo raczej z tego co widzę tamox mi nie pomoże... E2 kontroluje w tle aromasinem i jest tylko lekko przekroczony poziom.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2016-01-21 22:37:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
nigdy nie mialem problemu wiec z dawkowanie letro nie pomoge.musisz poczekac na praktykow ew poczytac gdzies w sieci.letro bardzo mocne i latwo zbic do zera a wtedy stawy i serce dostaja mocny wycisk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Rozmawiałem z jednym chłopakiem. Podawał 2,5mg ed. Nie przerywał cyklu Trwało to 3 tygodnie ale w końcu zlikwidował gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w tym temacie nie można podać dawek, ale ja bym nie schodził na pewno z dawek przy letro, jest tragedia z samopoczuciem, a jeszcze do tego obcięcie testa, oj nie Letro to jedyny lek co może cofnąć świeże gino, a Ty masz je powstałe na początku owego cyklu, co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Zgadza się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zioekt tamoxifen tez cofa gino w dodatku nie koniecznie swieze, ale faktycznie letro lepsze,
Michalek83 za krotko, to trwa tygodniami, ale na cyklu byc moze sie nie cofnie tamoxem, letro juz bardziej, ale jakby sie nie cofnelo to przerwij cykl i kontynuuj leczenie.
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium