SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Ostatnio zakupiłem taką ławeczke: http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-lawka-na-grzbiet-prostowniki-grzbietu-l008.html I mam mały problem, mianowcie jak mam równo z linią bioder oparcie to strasznie jajca bolą bo nie mają się gdzie podziać, więc czy są jakieś przeciwskazania aby oparcie kończyło się nie na lini bioder tylko pod klejnotami? codzi mi szczególnie ruch bo jak jest oparcie na biodrach ruch wygląda inaczej niż jak jest na udach.

Dzieki wielkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dlaczego ruch mial by sie roznic ??

staw kolanowy jest sztywny i rotacja dalej wystepuje tylko w stawie biodrowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 141
Kupując gryf o średnicy 28 mm, mam kupić obciążenie, również 28mm czy większze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
również 28mm

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na to pytanie no ale zapytam. Czy ktoś zażywał takie ziółko o nazwie sarsaparilla???Czy zauważyliście efekty o jakich piszą?( czyli wzrost masy mięśniowej)??? Bo kupiłem ostatnio trochę i chce się dowiedzieć o efektach działania tejże substancji. Brał to ktoś???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy to prawda, że błonnik przeszkadza we wchłanianiu kreatyny, minerałów i witamin ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Marcus33 pytaj w dziale doping, z tego co mi wiadomo jest polecany jako alternatywa dla sterydów, więc coś w tym jest.
vizin nie słyszałem o czymś takim.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246
witam, cwicze ciagle na mase, waze juz 83 kg, wszystko jest ok ale mam pytanie, mam zamiar zacząć trenowac MMA, wiec moze lepiej juz skoncze z masa i zaczne rzezbe cwiczyc? wytrzymalosc zwiekszac itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tychu

Możesz robić rzeźbe/wytrzymałość jak chcesz ale pilnuj odzywiania, przyda ci się do MMA.

Oczywiście dostosuj plan/intensywnosc treningową do treningów MMA.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-09-09 19:30:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246
silka pon sroda piatek a mma wtorek czwartek, diete mam ale na mase ; d jakies jakies rady ;)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium