SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406930

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Patrzałem juz na ceny, trzeba brać od razu z alledrogo bo inaczej to kiszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Kurde myslalem na poczatku ze to pierwsze zdjecie jest z kilku lat przed :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870260
Nie, z poprzedniego poniedziałku Tak to wyglądało, to było zdjęcie poglądowe dla Barano, i początkowo miało nie ujrzeć światła dziennego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
no zmiana konkret, dlatego nie wierzę w diety typu "jedz co chcesz wygladaj jak chcesz" :) Barano ziomeczek ode mnie z miasta, konkret dzik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Stosowalem kiedyś 20ml gliceryny rozmieszanej w 1.5l butli przed treningiem pare razy. Co zauważyłem to ciut lepsza pompa i regeneracja miedzy seriami. Dobrze ze sobie o tym przypmniales bo zaraz to zamawiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
hekade jestes na redu wiec wliczaj wegle z tego ;d

tez po redu stosowałem gliceryne i dobrze wspominam

Przemo bez kitu ze forma tak ucierpiała? faktycznie te ludzkie organizmy jakies poyebane zeby w tak krótkim czasie takie zmiany, wazne ze juz powoli to ogarnałeś

czyli wynika z tego ze nagle u ciebie wegle stał sie złe i zmiana na fat wyszła na lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A co ja mam powiedzieć, jak mnie zalewa przy 4k kcal Ale już mam to gdzieś. Bierzemy się za poprawianie problematycznych partii i rośniemy

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870260
MARIAN 17
agle u ciebie wegle stał sie złe i zmiana na fat wyszła na lepsze?

Na razie na to wygląda
Wiadomo, trzeba działać tak jak pisze Karpiu, ale na wakacje zalać się jak świnia też mi się nie bardzo widzi Oby do końca wakacji coś kraty było widać, potem już hard masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Ta fotka z tamtej strony to AKTUALNA?, je j**e :D. Szok.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium