SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 405025

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
jest moc, ładnie Ci ta seria poszła

Zmieniony przez - wincol w dniu 2014-08-06 23:34:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21360 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868860
Krystian żeś doyebał
Akurat do tego gościa mam mega zaufanie. Ma prawie 50 lat, a siada ponad 200kg, w MC ostatnio wciągnął 250kg.
Za chwilę trzeba zrobić trening, a tu znowu za bardzo chęci nie ma Ale dzisiaj bez Show Time, sama kofeinka musi starczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Już prawie 1/4 tony wczoraj pociągnąłem, siła po woli wraca. Wpadnę sprawdzić Twoje MC może jeszcze w sierpniu

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ile ludzi tyle opinii ale jestem ciekawy Waszej panowie :) A w szczególności właśnie osób startujących ( w kulturystyce of korz

Jak odniesiecie się do tego że ciężkie Mc, poszerza talie ? Sam Mateusz Burdzy nie raz o tym wspominał, i zresztą nie tylko on.
Papaj kiedyś był strongmanem, boryka się z szeroką talią. Można wymienić wiele przykładów.
Jest sens, ciężko dźwigać (mc) jeśli priorytetem jest tylko i wyłącznie kulturystyka ?

Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2014-08-07 11:24:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122808
Rozpiyerdala prostowniki, więc będziesz miał szeroką talię i mogą być płacze że poniżej danej granicy pasa nie zejdziesz

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107747
Kiedys katował martwe ciągi. Aktualnie dla mnie są zbędne w treningu kulturystycznym. Chyba że ktoś jest początkującym to mc obowiązkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42734
Też fakt że MC nie robi sie na każdym treningu więc aż tak drastcznie na talie to nie będzie chyba działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Działa jak cholera. U mnie każdy to wytykał. Pierwsze co mi mówili,że pewnie MC katowałem bo na plecach prostowniki tworzą tunel i talia szeroka. I teraz żeby proporcje poprawić to plegar i plecy trzeba mocno dowalić.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2014-08-07 12:10:48

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21360 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868860
Dla mnie MC na pewno zbędne jeśli chodzi o kulturystykę. Sam właściwie nigdy nie robiłem, na plecy nie narzekam Pracują przy nim skośne, rozbudowane skośne - szersza talia. A i tak wąskiej genetycznie nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42734
Jak dla mnie to bym sie tym nie przejmował , zresztą przy wiosłowaniu hantlą naprzykład też bardzo pracują skośne brzucha ..
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

Wiecej